Šri Bhagavan: „ŽIVOT SÚ VZŤAHY”

V živote zažívame rôzne situácie, stretávame mnohých ľudí, našich životných  učiteľov či žiakov. Všetko čo sa nám deje má svoj vyšší zámer, ktorý v daný moment nemusíme vidieť. Svoje rozhodnutia máme vo svojich rukách.

Ak túžiš žiť svoj život v radosti, v zdraví, s ideálnymi vzťahmi s partnerom či vo svojom okolí, ak túžiš po živote v hojnosti a láske... ponúkam ti ísť aj cestou terapií, aby si na to nebol sám. Všetkými ponúkanými  terapiami  som prešla sama, veľmi mi v živote pomohli. Pomohli mi vidieť to čo by som sama nevidela, pomohli mi pustiť to  čo by som nikdy nepustila, pomohli mi prijať to čo som v danú chvíľu potrebovala na ceste vpred. Aj  vďaka ním žijem dnes svoj život v radosti, v láske. Byť šťastný nie je  záležitosťou osudu. Je to vec našej voľby. 

1/4

Hľadajte pomoc kým nie je neskoro

V dnešnej uponáhľanej dobe, keď rodičia popri zhone v práci, v podnikaní, v snahe zabezpečiť čo najlepšie rodinu, nemajú čas na utužovanie vzájomných rodinných vzťahov, ich deti cítiac že im niečo v rodine chýba (prijatie, porozumenie, milé slovo, záujem) hľadajú uspokojenie inde, až nakoniec prepadajú do závislostí.

Strach je najsilnejšia, najzhubnejšia emócia. Strach z odmietnutia, zo straty blízkeho, zo straty zamestnania,  zo samoty, z neúspechu, zo zlyhania, strach o financie, zdravie, majetok... Ak strach pretrváva dlho, manifestuje sa v realite. Strach zhoršuje vzťahy. Je príčinou hádok, nenávisti, závisti, žiarlivosti, až nakoniec vedie ku chorobe.

Ak cítiš akýkoľvek strach, tak terapie sú tu práve pre teba.

Ak cítiš akýkoľvek hnev, nenávisť, vinu, tak terapie sú aj pre teba. 

Ak si sa našiel, ak máš pocit že sa to práve teba týka nečakaj. Zober život do svojich rúk. Si pozvaný prísť, aby si sa skrze terapiu posunul vpred. Vpred k životu v harmonických vzťahoch, vpred k vedomiu bohatstva, vpred k životu v radosti a láske, vpred k svojmu zdraviu.


Viac slov netreba.

Klienti vo svojich zdieľaniach to povedali za mňa. S ich súhlasom  zdieľania zverejňujem aj pre vás.

 

Si s láskou vítaný. Spolu na prvom sedení vyberieme pre teba ideálnu terapiu, ktorá ťa posunie vpred. Terapie je možné robiť aj cez Skype.

Zdieľania

Dlho som v živote hľadal partnerku, s ktorou vieme vytvoriť krásny, dokonalý a vedomý vzťah. Dokonalosť možno neexistuje, ale prečo sa k nej nepriblížiť. Dosť som sa snažil, avšak vždy to na niečom

stroskotalo. Buď som mal fajn partnerku, ale nemiloval som ju, alebo vo vzťahu niečo chýbalo.

Tým, že som sa nevzdával a stále veril, že niečo tak pekné a pritom vedomé môže existovať, tak som na sebe aj dosť duchovne pracoval.

 

Až prišla do môjho života tá pravá, s ktorou môžem tvoriť vedomé partnerstvo. Na začiatku sa to vyvíjalo dobre. No po čase sa môj program opäť ukázal. Povedal som si, že tentokrát to  nenechám len tak. Objednal som sa k Stelle na terapiu theta. Bolo mi zvedomené a precítené, ako od detstva zo situácie v škôlke, trpím pocitom nespravodlivosti, opustenosti so smútkom a hnevom. Toto všetko ma oslabovalo a znižovalo sebadôveru vo vzťahoch. Dnes som vo vzťahu veľmi šťastní. Obaja sme šťastní.Moja vnútorná sila sa vrátila, cítim radosť, sebadôveru. Čo do vzťahu dávam je zúročené. Žijem najkrajšie obdobie môjho života vo vzťahoch a to vďaka rozpusteniu starého programu z detstva. Najkrajšie na tom je, že aj moja partnerka je otvorená osobnému a duchovnému rastu a takto môžeme jeden druhému dávať krásne dary.

 

Ak chceš aj ty žiť, mať krásne vzťahy a niečo ti v tom bráni, neváhaj. Pomoc je vždy nablízku.Terapiu theta odporúčam ako cestu k radostnému životu.

 

Robin (40)”

Od detstva som si uvedomovala, že naša rodina si po materiálnej stránke žije nadpriemerne. I keď sme si mohli dovoliť všetko, mali sme financie na všetko aj napriek tomu som mala pocit, že iní majú a ja nemám. A to sa stalo mojim celoživotným utrpením. Keď som si niečo kúpila, pred verejnosťou som to tajila, zahmlievala zo strachu, že mi budú závidieť,  že si budú o mne myslieť, že som panička a míňam. Nedovolila som si prijať hojnosť do života. Toto utrpenie z detstva mi v tom najkrajšom životnom období ukázalo svoju tvár v podobe hemoroidov 3 stupňa. A tak som sa objednala k Stelle na terapiu theta, aby som mohla pochopiť čo mi zdravotný stav chce ukázať. A stalo sa. Uvedomila som si ako celý život som bola zaseknutá v starých rodinou ovplyvnených presvedčeniach z detstva sprevádzane hnevom, pocitom viny, hanbou, nizkym sebavedomim.Terapia Theta mi pomohla zvedomiť čo mi hemoroidy chceli odhaliť a dokonca vylieciť heroroidy. Dnes cítim pri kupe čohokolvek vedomie hojnosti -mám na to, bez toho aby som pozerala na cenu.... je to úžasný pocit.... ako keby som bola milionárka.... prídeš povieš si a máš️️️Ďakujem vám hemoroidy, bez vás by som neprišla k Stelle a neboli by mi zvedomené staré rodinné presvedčenia a obavy v ktorých som sa zasekla. Ak sa aj vy chcete v svojom živote pohnúť ďalej, môžete vždy pre seba niečo urobiť.Odporúčam.

Kaťa

Na stretnutiach, kde sme sa venovali spoločnej meditácii, zvnútorneniu a prehĺbeniu sa dialo všetko tak prirodzene a v láske, že už len prítomnosť a otvorenosť voči tomu čo som zažívala, ma posúvalo a čistilo. Cítila som, že sa uvoľňuje, čo bráni prúdu čistého vedomia a aj v období po tomto procese ma to viedlo k tomu, aby som zostala v súlade sama so sebou a robila to, čo je potrebné. Je to silný a ozdravný proces, ktorý pomáha a smeruje nás a dáva jasnejšie signály, čo je v živote podstatné. Mne tieto stretnutia prinášajú prepojenie so svojim vnútorným bytím, v ktorom je obsiahnuté šťastie a radosť v každodennom prežívaní. 

Stelka je úžasným spievodcom na tejto ceste, je stelesnením toho, čo sa deje, je prostredníkom, akýmsi mostom k princípu bezpodmienečnej Lásky. Ona sama je tým čo dáva. Je veľmi inšpirujúcim človekom. V tom čo robí a čo dáva druhým je veľa lásky a pokory. Veľká vďaka za všetko!

Radka

Ahoj Stella, cítim, že sa mi podaril spracovať jeden silný emočný blok. Bol videný pri čistení čakry. Pri meditácii Najvyššieho Svetla bolo vďačnosťou žiadané o jeho vyčistenie, transformáciu. Doma plač pokračoval ďalej... bolo preciťované čo  prichádzalo (podľa učenia, ktoré si vysvetľovala držanie utrpenia ako novorodenca) až sa to transformovalo. A po pár  hodinách mi volala mama, bolo uvedomené, že tam nie je cítená žiadna emócia, len jej bolo povedané ako to vnímam ..... a z jej strany tam bola úplná pohoda. Ešte k meditácií Najvyššieho Svetla, v prvých sekundách bolo žiadané od svetla niečo iné, ale tento blok sa tam pretlačil tak silno, že mi v hlave vytvoril celý príbeh. Cítim veľkú vďačnosť za všetko čo bolo vyčistené a prijaté.

Katka

Od malička, približne od 13 rokov, som hľadal cesty, ako si plniť sny a žiť šťastný a rovnovážny život. Mám to šťastie, že mám podporujúcu rodinu a moje sny som si plnil aj preto, že ma mentálne podporili. Ohľadom duchovného života, som nemal veľa informácií a na začiatku som ani neveril v duchovno. Veril som len v samého seba. To ma rodičia naučili. Bolo to dobré učenie, pretože som vedel zobrať zodpovednosť za svoj život a postupnými krokmi si ho robiť krajším. Keď som mal 20 tak som zistil, že mi to nestačí a potrebujem viac odpovedí, čo sa deje v mojom živote. Väčšinou to bolo v oblasti vzťahov a práce. Postupne som začal otvárať samého seba a chápať lepšie, kto som. Napríklad, že túžbou každého človeka je byť ocenený. Alebo keď idem do vzťahu tak mám byť naplnený pohár a od partnera získať len obohatenie. Keď som mal 33 rokov sa mi narodila moja nádherná dcéra. Musel som si v živote vyriešiť veľa vecí a moje otázky ako byť dobrým otcom a zároveň človekom aj keď nebudem žiť s maminou boli veľmi naliehavé a tak som začal intenzívnejšie hľadať pomoc s terapeutmi, ktorí sa venujú duchovným cvičeniam, meditáciam a podobne. Približne v 35. roku som stretol Stellu, u ktorej sa mi páčili jej pravidelné meditácie a jej terapie. Tým, že som si už prešiel inými terapiami, vedel som lepšie oceniť Stelline skúsenosti. Popri tom som zapojil aj fyzické cvičenia s trénerom a spolu s meditáciami, a mojej firme som začal viac budovať seba a dostal sa do stavu, keď som viac naplnený, pokojný, vo vlastnej firme sa mi veľmi darí a moji kolegovia sú úžasní ľudia. S dcérou si žijem v láske a moje okolie vidí a cíti, že som už oveľa zrelší a úspešný mladý muž. A to som si pred pár rokmi prechádzal náročnými situáciami či v súkromí, alebo práci (vo vlastnej firme). Dostal som sa k tomuto stavu malými krôčikmi a Stelle veľmi ďakujem za jej učenie a trpezlivosť. Napríklad raz som jej telefonoval s otázkou, že čo mám robiť s jedným “špecialistom”, ktorý mi škodí. Stella mi pekne povedala, že keď to zoberiem zo strany lásky, tak to nemusí byť až taký problém a ja som sa na danú osobu pozeral potom úplne inak. Cez lásku. Môj život sa stal viac harmonickým a dnes dokážem veľa ľudí inšpirovať, nakoľko vidia, že dá sa žiť aj inak, v pohode a láske aj keď tam vonku to je premenlivé.

Robin

Terapiu u Stelly som absolvovala v lete. Mala som veľa problémov rôzneho charakteru, cítila som, že spolu navzájom súvisia a hlavne som mala pocit, že sa neviem orientovať sama v sebe. Na terapii som prekvapivo narazila na jadro problému, o ktorom som si myslela, že už to mám dávno spracované, pretože som ho už predtým riešila na iných terapiách či kurzoch. Zdá sa, že až teraz sa mi podarilo dostať k úplnému jadru, odpustiť sebe aj druhým a uvoľniť to, čo ma vnútri sužovalo. Po terapii prišla veľká úľava až eufória. Jednotlivé životné oblasti sa mi začali riešiť a všetko do seba zapadalo pekne ako mozaika. Nevravím, že už mám poriešené všetko. Ale som vďačná za to, že práve táto terapia mi pomohla vytrhnúť korene niečoho, čo som potláčala takmer 25 rokov a umožnila mi zasadiť nové semiačko, z ktorého už teraz oberám plody spokojnosti.

Po tejto skúsenosti som cez letné prázdniny na terapiu doviedla aj svoju 10-ročnú dcérku, ktorá mala problémy v škole - bola šikanovaná od niekoľkých spolužiakov. Nechcela chodiť do školy, bolelo ju bruško, zhoršil sa priemer, úplne si prestala veriť. Riešili sme to aj so psychologičkou, ale jej psychický stav sa veľmi nezlepšoval. Po jedinej terapii, ktorú absolvovala u Stelly cez letné prázdniny, sa jej stav zlepšil nad moje očakávania. Po nástupe do školy deti znovu skúšali na ňu to, čo rok predtým, no tentoraz sa dokázala za seba postaviť a zvládla to výborne. Spolužiaci to skúšali viackrát, no ona si s nimi hravo poradila, až ich to prestalo baviť a dali jej pokoj. Do školy znovu chodí rada, prospech sa jej zlepšil, znovu srší humorom a veselou náladou ako kedysi. Dokonca, keď vidí v škole medzi deťmi šikanu, hneď zasiahne a pomôže "obeti". Za to, že sa mi naspäť vrátilo moje veselé dievčatko, vďačím terapii u Stelly.

 

Miroslava

S láskou a s radosťou v srdci Ti chcem poďakovať za všetky Tvoje prednášky, meditácie, cvičenia, terapie. Obohatili ma a dali mi nový smer vpred. Je to úžasný pocit vedieť viac a poznať mnohé dannosti z iného uhlu pohľadu.

Uvedomenie si na sebe všetko to krásne nepoznané. Odstránením blokov v mnohých oblastiach, skrytých zranení v duši mi dalo pocit istoty, že nikdy nie som sama. Máme v sebe lásku, ktorú sme dostali do vienka. Prácou na sebe som spoznala mnoho ľudí v práci, v osobnom živote. Našla som v práci pohodu, teraz o mnoho ľahšie žijem skúšky života. Rodinný život sa mi postupom času zmenil na nepoznanie. Komunikácia a harmónia v kruhu domova ma hreje láskou.

Okolie, prírodu vnímam ako niečo krásne, je mnoho možností nabrať energiu zo stromov, kvetín, zvierat, vtáčikov. 

Všetko je to zázrak, pohladí dušu, telo aj oko. Život mi ukazuje správny smer aj vďaka Stelle. Patrí jej vďaka a uznanie. Stella je dobrou učiteľkou v zostupe. Je to krásna duša s krásnymi energiami. 

 

S láskou a svetlom, Zdenka 

Venujem sa podnikaniu a veľmi často sa potrebujem dostať do rovnováhy a duševnej pohody, ktorá sa mi na pravidelných meditáciách so Stellou veľmi pekne darí. Odchádzam spokojnejší, vo väčšej pohode a potom aj náročné rozhodnutia alebo stres oveľa ľahšie zvládam. Ak dlhšie na meditácie nechodím, cítim, že mi to chýba. Preto som rád, že Stella robí pravidelné aktivity, na ktoré sa môžem pripojiť.

 

Robert

Každý vo svojom živote potrebuje pomoc a keď o ňu dokáže požiadať objaví sa učiteľ, ktorý mu odovzdá to, čo práve potrebuje. Som vďačná za veľkú trpezlivosť, ktorú Stella so mnou má na ceste za lepším životom. Po dvoch rokoch, kedy som sa cítila úplne stratená a zranená, objavuje sa vo mne rovnováha, pokoj a prijatie čohokoľvek, čo mi deň prináša. Na vedených terapiach a usilovnou každodennou prácou na sebe som sa naučila mať sa rada, veriť si, zobrať zodpovednosť za svoj život do vlastných rúk a najma nebojácne otvoriť srdce pre druhých ľudí. Moje vzťahy v rodine a s mužmi sa dostávajú do harmónie a je to nádherný pocit si to užívať. Vedenie od Stelly mi dalo to najkrajšie poznanie v živote aké som kedy dostala a ja som vďačná, že som si vybrala práve ju. Odporúčam každému, kto chce byť lepším človekom, aby otvoril svoje srdce a prijal pomoc, ktorú Stella s láskou ponúka.

 

S úctou k Vám všetkým, Katka

Zdravím ťa milá Stella,

tak to tí veľmi pekne ďakujem, celý život sa mi obrátil naruby. Po ,,vzťahoch'' dochádza k úľave. Ešte dnes doobeda poriadna zápcha, poobede zas poriadna hnačka, už aj kríže má bolia menej. Počas Veľkej noci som jedol veľmi striedmo a na dobroty som sa len pozeral. Neviem, ako dlho sa mi to bude čistiť, najprv čierna stolica, poriadne pichanie pečene, poriadna zápcha a poriadna hnačka, vnútorná teplota. Začal som sa snažiť od pondelka o pokoru a už od včera a dnes sa mi dejú neuveriteľné veci, ktoré, keby som naplánoval, tak by tak nedopadli, ako keď ich robíš s božstvom. Keď niečo zložité riešim, ani neviem ako rýchlo sa mi to podarí, aké sú to úžasné náhody, čo všetko pre nás činí naše milé božstvo, koľko veľa času tým ušetríš. Ja som z toho unesený. No a tie vzťahy to poriadne potiahli dopredu. Tak ti ma to naštartovalo až až. Mám z toho veľkú radosť. Napríklad: potrebuješ pomôcť a vôbec nikoho nemáš poruke a sám to neurobíš a ani si neporadíš a odrazu nevieš odkiaľ tá pomoc ozaj prišla. To božie vedenie to je veľmi úžasné, super, vďaka. Na niečo si len pomyslím a keď je ten správny čas, nastane okamžitá realizácia. Veď je to úžasné!!!!

 

Takže už niet cesty späť, len ďalej dopredu. Pripadá mi to ani keby som to ja nebol, ale niekto druhý. Ludo

Po terapiách, ktoré som absolvovala so Stellou, sa mi postupne menil život. Vylepšili sa mi vzťahy s rodičmi, súrodencami, kolegami a s celým mojím okolím. Vnímala som pozitívne zmeny vo svojom vnútri a prinieslo mi to viac harmónie, pokoja a kľud v sebe samej. Začala som viac dôverovať svojmu vnútornému vedeniu a uvedomila som si, že čokoľvek sa mi v živote deje, ma svoj zmysel, či už ho vidíme hneď alebo nám súvislosti "docvaknú" s odstupom času. Práca na mne samej, prostredníctvom meditácii a terapií so Stellou, kníh a učení od Avatárov, zo mňa spravili sebavedomejšiu, uvedomelejšiu bytosť, ktorá berie život s nadhľadom. Našla som si novú prácu, stratila som strach z hlbokej vody. Dokonca som sa postavila pred 180 ľudí, predniesla príhovor a cítila som sa pri tom úžasne. Sama na sebe vnímam svoje negatívne vzorce správania tzv. "bloky", ktoré postupne odstraňujem. Dovolím si precíť emócie, ktoré ku mne prichádzajú a naučila som sa byť vďačná za všetko, čo v živote mám.
 

Katka

Terapie mi pomohli vyčistiť zložité rodinné vzťahy a situácie z minulosti. Vďaka Dikše som sa cítila istejšie a sebavedomejšie na záverečných  skúškach, ktoré som nakoniec dala na samé A-čka. Vďaka  terapiám som  pochopila  veľa vecí, ktoré moja duša potrebovala riešiť. Následne na to, sa môj život začal meniť, začala som sa cítiť lepšie, slobodnejšie, radostnejšie, uľavilo sa mi.
 

Ďakujem. Deni

Stelkine terapie mi veľmi pomohli posunúť sa v mojom živote... Zmenila som seba, svoje myslenie, konanie a zrazu sa zmenilo všetko okolo mňa, bez veľkej námahy: v súkromnom živote, v kariére i vo vzťahoch. Ďakujem a vrelo odporúčam každému, kto chce na sebe pracovať.

 

S láskou Marika

Terapiu u Stelky som sa rozhodla absolvovať pre neustále konflikty so synom, ktorý je v pubertálnom veku. Dokázal ma poriadne "vytočiť" a pre naše konflikty som sa často dostávala do zúrivosti, až bezradnosti. Keďže viem, že druhí nám zrkadlia naše vlastné vnútro, bolo mi jasné, že sa jedná o nejakú emočnú záťaž z minulosti, ktorú je potrebné nájsť a vyliečiť. V minulosti som mala s terapiami u Stelky dobré skúsenosti, rozhodla som sa preto riešiť môj problém s jej pomocou. Terapia prebehla vo veľmi príjemnom prostredí, ktoré mi umožnilo dokonalé ponorenie sa do problému. Odhalili sa nevyriešené emócie z ranného detstva, ktoré by mi ani nenapadlo spájať s problémami s mojim synom. Zrazu všetko do seba zapadlo. Vyriešili a zahojili sme rany z detstva, čo mi umožnilo zmeniť pohľad na problém a uzdraviť emócie aj v prítomnosti.

Po dvoch týždňoch môžem povedať, že došlo k náprave, som oveľa vyrovnanejšia, pokojnejšia a na moju vnútornú harmóniu veľmi dobre reaguje aj syn. Nie že by sa zrazu dostal z pubertálnych výkyvov, ale prejavuje mi oveľa viac rešpektu a ja jemu tiež. Hádky prestali a znovu sa vieme spolu smiať ako kedysi. Som Stelke veľmi vďačná a jej prácu odporúčam každému, kto si chce poriešiť svoje problémy na hlbšej úrovni. 

Mirka 

Ahoj Stela, môj život  po terapií Rebirthing je pre mňa jedno veľké prekvapenie :-) Šef, s ktorým som mala komplikovaný vzťah, sa na mňa usmieva. Kolega, s ktorým sa mi ťažko vychádzalo, so mnou spolupracuje. Môj snúbenec je ku mne úžasne milý a starostlivý. Budem vedome sledovať svoj  život aj naďalej a zaznamenávať si skvelé novinky :-)

 

Ďakujem a prajem pekný deň, Katka

Chceli sme s manželom druhé dieťatko. Prvý pôrod bol pre mňa veľmi ťažký, zostali mi rôzne traumy a opakovane sa mi objavovali rôzne baktérie, dokonca až nepriechodné vajcovody, ktoré mi bránili otehotnieť. Skúšala som klasickú medicínu, alternatívnu, no všetko pomohlo len dočasne alebo vôbec. Už sme chceli ísť aj na umelé oplodnenie, ale aj v tom nám bránili tie baktérie. V októbri 2017 som objavila terapiu Theta healing, kde som spracovávala staré traumy z detstva, z pôrodu, nepriechodné vajcovody, vzťahy s rodičmi. A na moje veľké prekvapenie som v decembri zistila, že som tehotná. Bol to úžasný pocit, až neuveriteľný, keďže cca po 3,5 roku sa to podarilo a myslím si, že vďaka tejto terapii Theta healing. Ďakujem moc Stellka.

 

Ala

Môj príbeh začal tým, že sme sa vtedy ešte s priateľom (dnes manželom) rozhodli, že je ten správny čas na bábätko. Celý život som mala problém s nepravidelným menzesom a tak som sa rozhodla konečne to začať riešiť (inak, odporúčam to začať riešiť oveľa skôr, ak máte podobný problém a aj keď ešte bábo nie je v pláne). Po viacerých lekárskych vyšetreniach mi bola stanovená diagnóza – PCOS (syndróm polycystických vaječníkov), v skratke vynechávanie menzesu a anovulácia, čiže dosť veľký problém otehotnieť spontánne. Bola som nešťastná a preplakala som veľa času. Lekárka mi na prehliadke v septembri povedala, že keď sa mi do pol roka nepodarí otehotnieť prirodzeným spôsobom, pôjdem na umelé oplodnenie. Tomu som sa ale chcela vyhnúť a začala som skúšať rôzne veci (zmena stravy, hormonálna joga, …) Jednou z nich bola aj terapia u Stelly. Už po prvom sedení v decembri som cítila pozitívne zmeny, zmenilo sa moje správanie aj myslenie a kolegyňa mi povedala, že pôsobím ženskejšie (keďže u Stelly sme došli na to, že sa neakceptujem ako žena, čo pramenilo z môjho detstva). Na terapii som bola tuším 5krát. Ani neviem, ako sa to stalo, no v máji som sa dozvedela, že som v 11. týždni tehotenstva!!! Bola som nesmierne šťastná a stále som. Myslím si, že to, že sa nám podarilo počať spontánne, súviselo s viacerými zmenami v mojom živote, no jednou z nich určite bola aj terapia u Stelly a preto ju odporúčam.

 

Paťa

Celý život som sa snažila dokázať svojmu okoliu aká som šikovná, múdra, dobrá. Preto som aj vyštudovala dve vysoké školy, v práci som robila za dvoch, vždy zodpovedne, nadčasy a aj za druhých. I keď som mladá, telo začalo protestovať chorobami - zlé trávenie, horúčky, ženské problémy, bolesť krku a šije, ako keby som nosila problémy ľudstva na svojich ramenách. A vtedy som sa rozhodla opäť riešiť túto situáciu. Na terapii Theta healing mi boli zvedomené moje myšlienky uložené z ranného detstva okolo 3 rokov. Bála som sa byť sama sebou, aby som nebola odmietnutá. A tak som svojou prehnanou usilovnosťou, prácou a dobrotou verila, že budem akceptovaná. Opak je však pravdou. Žila som v strese, v strachu v rodine, škôlke, práci, vo vzťahoch. Po terapii sa mi hneď uľavilo, celé telo sa odľahčilo, bolesť šije a krku odišla. Do môjho života prišiel pokoj. Začala som vidieť, cítiť, ctiť si svoju hodnotu, úctu k sebe. Je krásne žiť život, v ktorom môžem byť sama sebou a zároveň cítiť, že som prijatá, milovaná taká, aká som. Ďakujem za tento nový život.  Svoj život máme vo svojich rukách. Ak aj ty chceš začať žiť svoj vysnívaný život môžeš preto niečo urobiť. Napríklad cez terapiu Theta u Stelly si zvedomiť myšlienky, ktoré ťa zväzujú, limitujú.

Katka

Pred 2 rokmi sa u mňa začali objavovať silné nervové zrútenia, úzkosti, s ktorými som si sama nevedela dať rady. Po absolvovaní psychoterapii sa mi život v mnohým aspektoch otočil o 180 stupňov. Zistila som príčiny problémov, ktoré ma brzdili v užívaní si života naplno v radosti a láske. Terapií sa zúčastňujem už rok a pól pravidelne cez Skype (bývam v zahraničí) a vždy odchádzam spokojná a pripravená pracovať denno-denne na veciach, ktoré vyšli na povrch počas procesu terapie. Profesionalita sa odzrkadľuje aj v prístupe; na voľný termín nečakáte dlhšie ako týždeň, aj napriek nabitému rozvrhu si Stella pamätá ‘case studies’ svojich zákazníkov tj. terapie fungujú bez zbytočného plytvania času vysvetľovaním, o čom boli predošlé sedenia, ako to mnohí psychoterapeuti zvyknú robiť. Po sedení Vám dá/pošle nové pocity na ukotvenie absolvovanej terapie a typy meditácií pre stíšenie mysle. Ďakujem Ti Stelli za zbavenie ma mojich strachov a naučení ma sebaprijatiu a odpusteniu. Odporúčam 5/5  

Kika

V najťažšej chvíli môjho života mi Stelka neuveriteľne pomohla. Nasmerovala ma správnym smerom a každé sedenie s ňou bolo obohacujúce. Spoznala som lepšie samú seba. Naučila som sa počúvať svoj vnútorný hlas, aby ma mohol viesť mojim ďalším životom. Neviem si predstaviť, kde by som bola, nebyť spoločných rozhovorov, sedení a meditácii. Viem, že ak budem potrebovať, môžem sa na ňu spoľahnúť a opäť ma privedie vďaka sebapoznaniu na správnu cestu. Nedá sa ani slovami opísať ako som jej vďačná, že takýmto spôsobom ovplyvnila môj život. Ďakujem :-)

 

Ingrid