Somatic Experiencing Trauma Healing

Liečenie tramatu je hlboká a jemná metóda pre vnútorný rast, pre návrat života v radosti. Trauma je nespracovaný a tým pádom nedokončený hlboký zážitok s cieľom ochrany. Takto sme si vyvinuli (v minulosti) postoj voči životu odpovedajúci takejto neadekvátnej záťaži. Nevyriešené trauma nás znovu a znovu vedie do situácií, kedy si ubližujeme. V súčasnosti tento postoj stojí v ceste nášmu šťastnému životu.

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/8

Stres, napätie a osobné obmedzenia môžu, byť transformované do uvoľnenia, harmónie a vnútornej slobody iba keď tejto neadekvátnej záťaži porozumieme.


Keď sa zažnete spájať so svojím vnútorným svetom, váš nervový systém prejde do sebaliečenia a môže tak uvoľňovať energiu, ktorá predtým bola uväznená, chytená v traume. Dôvera a sebadôvera začne rásť prirodzeným spôsobom, keď sa naučíme ostať prítomní a napájať sa na naše zdroje. 

Výsledkom terapie je návrat zdravia, úspechu a radosti do života. Si pozvaný sa pripojiť k životu v zdraví, radosti, úspechu. Teším sa na teba, stačí sa objednať. S láskou Stella.