SME JEDNO - 07.03.2021 o 13:30

Sme Jedno - Evolution Series 106 so Sri Preethaji a Sri Krishnaji

https://www.youtube.com/watch?v=q15gR1aGjVs

Bude to veľmi ojedinelá, jedinečná a silná udalosť. Každý jeden človek, ktorý bude súčasťou tejto udalosti požehná ľudskému vedomiu k posunu smerom k jednote. Musíme pochopiť, že Zem naša matka žije a pretože Zem žije, žijeme aj my všetci. Nie je to preto, že žijeme, žije aj Zem. Zem má srdce a vy môžete cítiť jej vibrácie, ktoré sa nazývajú elektromagnetickým poľom a vibruje pri 7,83 Hz. Je to zmerané, je to rezonancia Zeme. Veda dokázala, že aj my ľudia rezonujeme. Aj my vyžarujeme elektromagnetické pole. Náš mozog a naše srdce vyžarujú elektromagnetické pole.

Ale bohužiaľ, kvôli stavom utrpenia, ľudstvo žije v stavoch depresie, osamelosti, smútku, hnevu, strachu, neistoty, sebectva, žiarlivosti, nenávisti, kvôli týmto stavom, ktoré si naše vedomie vypestovalo, nie sme v rezonancii s magnetickým poľom zeme.

Iba stav jednoty nás môže viesť do toho priestoru, kde rezonuje naše srdce, náš mozog a sme v úplnej synchronizácii so zemským srdcom. Ak sa to stane, bude menej diskriminácie, menej rozdelenia a zmenší sa oddelenosť, bude tu aj viac lásky, spojenia, mieru a radosti. Uvidíte tiež ako sa zemské rytmické cykly, vrátia späť k svojej prirodzenosti - ročné obdobia, ktoré sú momentálne pokazené.

Z tohto dôvodu je tu Svetový deň jednoty 7. marca.

Ako sa to stane? Toto sa udeje prostredníctvom dikše.

Čo je dikša?

Dikša je proces, pri ktorom necháte božské prúdiť do vás a od vás pôjde božské prúdenie do sveta a požehná mu. Je to veľmi starodávna metóda. A veľmi posvätná a mocná metóda. nikdy nedošlo k nijakej globálnej masívnej dikša udalosti. Toto bude prvýkrát. Súčasťou tohto podujatia bude každý z vás. Inštitút Heartmath s nami uzavrel partnerstvo, aby zmeral elektromagnetické pole, ktoré budeme generovať 7. marca, keď všetci budeme dávať dikšu. Počas toho ako každý z vás bude dávať dikšu budú to merať a dajú nám vedieť, ako táto dikša ovplyvňuje vedomie ľudstva. Pripojte sa teda k týmto tapas a ponúknite svoje posvätné ovocie 7. marca, aby ste ovplyvnili vedomie ľudstva a kolektívne posunuli vedomie ľudstva od oddelenia, a rozdelenosti smerom k jednote.

Svetový deň Jednoty 7. marec od 13:30

https://ekam.org/world-oneness-day/Vysílání v češtině: https://www.youtube.com/cha.../UCqXPlM8QaOOb5fnCFnAjibA/live

English channel: https://www.youtube.com/pkconsciousness/live