Cesta do šťastia 11.10.2020

Jednodňový kurz Cesta do šťastia 11.10.2020 ON LINE

Je tu čas, ktorý si môžeš dovoliť venovať sám sebe, sám pre seba a tak pomôcť svetu v transformácií. Je najvyšší čas začať rozmýšľať celosvetovo pre záchranu ľudstva, Matky Zem. Jedine transformáciou Vedomia je to možné. Aj ty si veľmi potrebný.

Navyše dostaneš dva dary - jeden duchovný a druhý svetský.

Môžeš si požiadať o naplnenie túžby, potreby, uzdravenie, životného partnera, dieťa, harmonické vzťahy, prácu, financie..

Ak túžiš po stíšení mysle, ak túžiš po hlbokom vnútornom mieri, ak túžiš po živote v radosti, ak túžiš po duchovnom raste cez transformáciu vedomia, ak túžiš pomôcť ľudstvu, si tu správne.

Kurz "Cesta do šťastia" je cestou vo vedomí.

Naše životy ovplyvňuje úroveň vedomia a nevedomia, v ktorej žijeme. Práve nevedomie ovplyvňuje to, či sa nám v živote darí, či sme úspešní, zdraví, či máme hojnosť. Sú v ňom totiž uložené naše programy - strachy, ublíženia, odmietnutia, pocit, že nie sme milovaní, že nie sme "DOSŤ". (dosť dobrý, šikovný, úspešný, ocenený )

Cesta do šťastia nám pomáha nájsť negatívne programy v nevedomí a pretransformovať ich. Zmeny programov v nevedomí jednotlivca majú silu ovplyvniť kolektívne nevedomie. Všetci sme navzájom prepojení, ovplyvňujeme sa a sme zodpovední za všetko, čo sa nám v živote deje na úrovni individuálnej, ale aj celospoločenskej, či celosvetovej.

Čo môžeš po kurze očakávať vo svojom živote:

  • viac radosti,

  • harmonické vzťahy,

  • zlepšenie zdravia,

  • úspech,

  • finančné bohatstvo,

  • a dar o ktorý sám na kurze požiadaš (naučíš sa žiadať a prijímať )

Tento kurz vedie osvietený sprievodca pre celú Európu naraz, aby nám pomohol k hlbokému posunu vo vedomí.

Kurz je intenzívny a transformačný.

Ak chceš vedieť viac informácií, ak sa chceš prihlásiť, môžeš napísať na stellasemjanova@gmail.com, 0910485406

Pozvaní sú všetci na kom Ti záleží.