Emócie - úzkosti, smútku, podráždenosti

Emoconálna úzkosť rastie tak rýchlo, že sa predpovedá, že do roku 2020 prevýši Aids, nehody a násilie, ako hlavnú príčinu predčasné ho úmrtia a zdravotného postihnutia.

Nemali by ste žiť s emóciami úzkosti, smútku, stresu, podráždenosti, depresie, ktoré narušujú vašu prirodzenú schopnosť užívať si život.

Bolo zistené, že najviac emocionálnych nerovnováh vzniká v dôsledku nenaplnených potrieb, porúch vo vašom mozgu, chémii tela a traumatického vnímanie.

Dnešná veda dokazuje, že každá emócia má zodpovedajúcu chemickú reakciu odohrávajúci sa v mozgu.

Keď prežívate emócie ako strach alebo stres,

hypotalamus uvoľní chemické látky a súbor aminokyselín nazývaných neuropeptidy, ktoré sú následne napumpované do krvného obehu. Tieto neuropeptidy sa krvou dostávajú do rôznych orgánov. Dostávajú sa do buniek a uzamknú sa do bunkových receptorov. Akonáhle sa to stane, tieto bunky sa stanú imúnne voči akejkoľvek forme výživy a živín. Tieto bunky sa ďalej množia, aby vytvorili rovnako nezdravé bunky.

To je dôvod, prečo ľudia s dlhotrvajúcimi negatívnymi emóciami sú často dôkazom zlyhania svojho imunitného systému a tak celého zdravia v tele. Žiadne lieky ani liečba im nezaberá.

Telo je od prírody stvorené pre prežívanie radosti, lásky a blaženosti. A tiež pozná strach a boj o prežitie. Keď čelíme výzvam, iba spúšťame chémiu mozgu, ktorá sa zaoberá emóciami ako je strach, osamelosť a frustrácia.

Výsledkom je, že váš mozog je vyčerpaný a vytvára nerovnováhu transmiterov (prenášačov signálu) a hormónov limbického systému. Preto začnete emocionálne reagovať.

Avšak je možné aktivovať tie časti mozgu, ktoré sa zaoberajú láskou, odpustením a riešením.

Výskum Theta healing therapy odhaľuje, že Theta healing therapy aktivuje určitej časti mozgu, ktoré by inak neboli dotknuté ani po rokoch meditácie.

Theta healing therapy https://www.jogaradosti.com/theta

sa ukazuje byť veľmi mocným nástrojom pri návrate tela do úplného stavu zdravia a mysli, do stavu pokoja, mieru, schopnosti odpustenia, relaxácie a odpočinku.

Ak sa máš rád, ak Ti záleží na sebe samom, ak chceš vykročiť cestu víťaza a dať navždy zbohom role obete, ak chceš žiť naplnený život v radosti, pokoji, mieri, láskyplných vzťahov, žiť úspešný život, stačí sa objednať na 0910485406

Teším sa na teba.

S láskou Stella