25.05.2020 Cesta do šťastia

Staň sa zázrakom sám pre seba

Pokiaľ ide o tajomstvo zdravého tela a lieku na mnohé choroby, máme moc vedome uskutočňovať životné rozhodnutia a zmeny, ktoré podporujú našu vyššiu vibráciu a tým naše zdravie.

Ak dáte aspoň jedno ÁNO, nasledujúci proces Cesta do šťastia je určená Vám

1. Uzdravenie sa začína rozhodnutím vedome žiť. 2. Keďže vás vaše myšlienky môžu uzdravovať, alebo robiť chorými, vedome sa rozhodnite pre tie uzdravujúce. 3. Zbavenie sa emocionálnych ublížení z minulosti zvýši vašu vibráciu, dá Vám krajší život. 4. Naučte sa byť imúnni voči negativite zvonka. 5. Preberte zodpovednosť za osamelosť a uzdravte ju otvoreným srdcom. 6. Naučte sa sebaláske.

7. Celý život sa cvičte v starostlivosti o seba.

Keď chcete zažiť zázrak, prevezmite velenie nad svojou vibráciou, nad svojím životom.

Jednodňový kurz Cesta do šťastia ONLINE z pohodlia vášho domova

Pondelok 25. mája 2020 od 8:00 do 17:00

Vzhľadom na nariadenia ohľadom koronavírusu aj ďalší jednodňový kurz si môžete užiť z pohodlia vášho domova. Máme obmedzený počet pripojení preto sa prosím v prípade vášho záujmu registrujte čím skôr na stellasemjanova@gmail.com.

DOPRAJTE SI JEDEN INTENZÍVNY DEŇ PRE OSOBNÚ TRANSFORMÁCIU

ZMENY ktoré prídu : zmena vedomia smerom k vnútornému mieru, oslobodenie od utrpenia mysle, zlepšenie zdravia, precítenie vďačnosti, hlbší stav radosti, stíšenie mysle, pocit šťastia bez dôvodu uzdravenie vašich vzťahov a financií naplnenie túžby o ktorú požiadate

Pripojte sa k nám a presuňte sa zo stavu utrpenia prežívania mysle, aktiváciou svojho vyššieho potenciálu napojením sa na inteligenciu srdca vašej pravej podstaty. Buďte pripravení zažiť zmenu života. Staroveké posvätné praktiky, mocné učenia a meditácie osvietených učiteľov sú aktivované „mystickými procesmi“, ktoré absolútne ovplyvnia a premenia vaše Vedomie. Dochádza k opätovnému zapojeniu mozgu, ktoré uvoľní zovretie ovládania mysle a odpor voči prijatiu „Čo je“, aby ste mohli žiť v prítomnosti.

Tento program bude ponúkaný naživo súčasne na viac ako 40 miestach Európy a Ruska. Na záver procesu sa tento Váš výnimočný deň zavŕši ukotvením vašich hlbokých zmien, ku ktorým došlo počas dňa, aby ste ich mohli žiť naplno vo svojom živote.

Dostanete tiež 2 dary určené na plnenie vašich túžob o ktoré môžete požiadať. Jedna svetská túžba a jedna duchovná túžba sa vám naplní.

Čo môžete od tohto kurzu očakávať:

1. Iniciuje slobodu mysle, že už viac nie je potrebné mať pod kontrolou všetko a konať z minulých zranení, bolesti, strachu, vzorov, viery, atď. 2. Pomáha vám oslobodiť príbehy mysle o vašej minulosti a projekciách do budúcnosti. 3. Prináša ticho, pokoj a šťastie, ktoré nastane, keď niet odporu a boja.

Tento kurz je zameraný na zvedomenie a rozpustenie siedmich hlavných podmienok, ktoré sú známe ako zvyčajné vzorce / rozhovory vo vašej hlave, ktoré sú vzájomne prepojené vo vašej súdiacej povahe a ktoré vám bránia zvedomeniu si negatívnych nastavení uložených v nevedomí.

Deň plný silných meditácií a procesov, ktoré aktivujú, urýchľujú a rozširujú priamy zážitok vašej prítomnosti vo vás.

Hlboký pokoj, kľud, mier, sloboda a život žitý naplno, sa nenachádza v zvedomovaní si a v objatí „slávneho neporiadku“ našej ľudskosti a odovzdania krásnej nedokonalosti nášho života!

Čo cítili tí, ktorí sa už zúčastnili :

• Zastavili sa opakujúce sa myšlienky a nespokojnosť mysle, cítili skutočný neurologický posun v mozgu. • Rozpustili sa nepretržité príbehy mysle z minulosti a projekcie budúcich možností. • Neustály pokoj, ticho, jasnosť a zvýšené rozšírené vedomie. • Prehĺbenie vedomého konania a zážitok o tom, že bez námahy sa uvoľnil odpor a utrpenie. • Ukotvené neuveriteľné stavy radosti a šťastia bez dôvodu ako cesta k prebudenému životu. • Začali žiť život v Prítomnosti. • Cítia, ako vzorce mysle postupne miznú.

Všetci ste vítaní. Tešíme sa na vás. Môžete pozvať i kruh vašej rodiny, nech rastieme spolu a meníme tento Svet.

Prihlášky a viac informácii na : stellasemjanova@gmail.com