Cesta do šťastia 05.01.2020

Toľkí z nás sú presvedčení, že akonáhle nájdeme úspech, budeme v tento deň šťastní. Toto myslenie však podporuje stav utrpenia, takže ani potom, čo ste dosiahli úspech, neviete, ako byť trvalo šťastný. Nepripravili ste sa na šťastie.

Namiesto toho pokračujú emócie, ktoré si podporoval - hnev, strach, osamelosť. Sme pripútaní k nášmu hnevu. Sme pripútaní k nášmu zraneniu. Sme pripútaní k našej osamelosti. Sme pripútaní k nášmu strachu.

Existuje iné riešenie. Môžeme žiť v transformovanom stave vedomia a zároveň žiť stav radosti bez dôvodu. Máš jedinečnú príležitosť vstúpiť do stavu šťastia bez dôvodu cez proces

Cesta do šťastia

v Bratislave dňa 05.01.2020 od 7:30 do približne 16:00

Ak túžiš žiť šťastný život, ak túžiš vytvárať šťastný život okolo seba, ak túžiš dostať dva dary, jeden svetský a druhý duchovný, tak práve pre teba je tento jedinečný proces.

Všetci chceme byť šťastní. Šťastný svet môže byť vytvorený len šťastnými ľuďmi. Šťastní ľudia vytvárajú šťastný svet. Šťastná osoba vytvára šťastnú rodinu - mesto - štát - svet.

Tento proces je na podporu žiť stav radosti bez dôvodu.

Ak chceš, aby tvoji členovia rodiny boli šťastní, je potrebné, aby to vychádzalo od teba. Tak prirodzene rozširuješ šťastie okolo seba.

Keď sme šťastní, máme veľa energie, prirodzene sa s ňou chceme podeliť.

Odkaz pre účastníkov od Tejasaji ktorá vedie kurz : „Opakovane navštevuje jednodňový kurz, kým sa dostanete do stavu šťastnia bez dôvodu. Kým sa tam nedostanete, mali by ste kurz opakovať. Kým sa tam nedostanete, pokračujte ďalej. Rôznorodosť je to, čo vaša myseľ potrebuje. Čo potrebujete vy, je posun - zmena. Ak niečo robíme opakovane, potom dôjde k posunu. Keď budete skákať od jedného k druhému, nepôjdete ani v jednej veci do hĺbky. Mozog potrebuje nové neurónové stopy / to znamená posun! Toto je možné, keď opakovane robíme na zmenách v mozgu. Darom bude, keď dostanete rozmanitosť (modlíte sa za naplnenie svetských potrieb). Vaša svetská potreba, ktorú chcete mať naplnenú, sa bude vždy meniť, to je tá rôznorodosť, ktorú dostanete. Zamerajte sa na svoj rast, posun - zmenu a dar. Potom problémy zmiznú. “ Tejasaji

Si s láskou pozvaný opäť sa zúčastniť tohoto jedinečného procesu.

Prihlášku môžete poslať na stellasemjanova@gmail.com

zopár zdieľaní:

"Kurz bol štrukturovaný, intenzívny, k veci s jednoduchými a zrozumiteľnými príkladmi. Počas neho som si uvedomila ako som sa naučila od mojej mamy všetko a všetkých posudzovať aj kritizovať. Bolo to odo mňa voči druhým necitlivé. Po kurze cítim spontánne chvíle bezdôvodnej radosti a oveľa menšiu potrebu rozprávať. Myseľ sa stíšila a prevláda vnútorný pokoj. Všetko akoby sa spomalilo. Už nemám takú silnú potrebu neustále rozprávať. Akoby ani jedna bunka v mozgu nezostala na svojom mieste. Deje sa okolo mňa veľa priaznívých vecí. Zažívam viac otvorenosti a láskavosti. Zuzana - Slovensko

„Počas kurzu som si uvedomila, ako som túžila žiť život a ako mi bránilo moje vlastné utrpenie. Dokážem vycítiť utrpenie druhých a hľadať pre nich riešenia, ale do svojho utrpenia sa mi moc nechce.“ Pri jednom dýchaní som prežila let orla, bola som voľná a šťastná ako vták.

Zdieľanie po kurze: Po kurze som sa večer cítila unavená, tak som išla spať. Ráno som sa prebudila s neuveriteľnou radosťou do života :-) Je to neuveriteľný pocit vnútorného mieru, naplnenia. Po dlhej dobe som chcela bežať do života a kričať, že som šťastná. Moje srdce pretekalo láskou, súcitom a radosťou z bytia. Stála som na prechode a len tak som sa smiala a dokonca nahlas. Stretol som pána so psom a pes po mne obzeral, až kým nezastavil pána. Uvedomila som si, ako priťahujem pozornosť - ako zo mňa preteká radosť zo života. A takto prispievam. Napríklad moja známa mi dala po telefonickom rozhovore spätnú väzbu: "ráno som sa prebudila s bolesťou brucha a po telefonickom rozhovore s Tebou sa cítim skvele, akoby sa všetko rozpustilo." Som neuveriteľne vďačná za dary, ktoré som dostala a za transformáciu mozgu - nevďačnosť uvedomenie. Veľmi sa teším na ďalší kurz. Ďakujem vám všetkým. “ Zuzana - Česká republika

Mám pociť, že každý kurz prežívam vždy o niečo silnejšie celostne no i v jednotlivých bodoch zvedomovania. Na tomto procese moja hlavná téma bola vnútorná pravda. S obrovskou bolesťou v srdci som precítila ako moje Božstvo trpí tou nepravdou, tým klamstvom sama k sebe.

Na druhý deň po procese sa pred mojim domom zrazili dve autá. Jedno mi zničilo plot. Nemala som potrebu medzi nahnevaných a vystresovaných susedov vstupovať a tak som po zistení že sa nikomu nič nestalo ostala doma. Moja škoda bola minimálna. Až keď prišiel policajt bola som vyzvaná podpísať papier ako poškodená. Vysvetlil nám ako máme postupovať. Na základe toho som si pýtala od susedy čo to všetko zavinila telefónne číslo. Na to mi suseda oznámila, že to číslo mi nepovie lebo ho nevie. Pritom ho pred chvíľkou diktovala policajtovi. V tom momente vo mne vyvstala silná zlosť.

Môj vnútorný stav sa razom zmenil. Zrazu som videla a správala sa tak, že môj zničený plot je najdôležitejší. Požadovala som jeho opravu. Dosť nevrlo som susede povedala že jej neverím. Ako som to vyslovila pocítila som v sebe obrovskú bolesť a smútok. Ako na procese pri rozijímaní o vnútornej pravde. Odišla som domov . Doma som sa stále zle cítila. V hlave mi behalo slovo klame, klame, klame. Nato mi prišlo jasno - to ja klamem sama sebe , svojmu Božstvu. A to čo som cítila bola bolesť mojej duše. Ospravedlnila som sa svojmu Božstvu. Uvedomila som si aj svoju sebestrednosť. Poďakovala som mu že mi to bolo zvedomené. V tom momente sa môj vnútorný stav opäť vrátil do pokoja, kľudu, pohody, mieru. Už som opäť zničený plot videla zanedbateľne. Dôležitejšie pre mňa bolo ako môžem susedom pomôcť. Precítila som ako som sa vrátila späť do prepojenia. Všetka komunikácia sa potom už odohrávala v porozumení, v súcite. Suseda dokonca prišla za mnou s tým že mi všetko opravia, ospravedlnila sa, že ju to všetko mrzí, priniesla mi vypísané papiere pre poisťovňu.

Som veľmi vďačná Božstvu, že mi ukázalo, nechalo ma precítiť a pochopiť čo sa deje v mojom vnútri, do akého stavu sa dostanem keď klamem sama sebe. Som veľmi vďačná Božstvu že mi ukázalo ako rýchlo sa z toho stavu dá dostať von vnútornou Pravdou, v prepojení do krásneho stavu. Ďakujem za túto skúsenosť. S láskou Stella