Cesta do šťastia 10.11.2019 nedeľa

Toľkí z nás sú presvedčení, že akonáhle nájdeme úspech, budeme v tento deň šťastní. Toto myslenie však podporuje stav utrpenia, takže ani potom, čo ste dosiahli úspech, neviete, ako byť trvalo šťastný. Nepripravili ste sa na šťastie.

Namiesto toho pokračujú emócie, ktoré si podporoval - hnev, strach, osamelosť. Sme pripútaní k nášmu hnevu. Sme pripútaní k nášmu zraneniu. Sme pripútaní k našej osamelosti. Sme pripútaní k nášmu strachu.

Existuje iné riešenie. Môžeme žiť v transformovanom stave vedomia a zároveň žiť stav radosti bez dôvodu. Máš jedinečnú príležitosť vstúpiť do stavu šťastia bez dôvodu cez proces

Cesta do šťastia v Bratislave dňa 10.11.2019

od 8:00 do približne 18:00

Ak túžiš žiť šťastný život, ak túžiš vytvárať šťastný život okolo seba, ak túžiš dostať dva dary, jeden svetský a druhý duchovný, tak práve pre teba je tento jedinečný proces.

Všetci chceme byť šťastní. Šťastný svet môže byť vytvorený len šťastnými ľuďmi. Šťastní ľudia vytvárajú šťastný svet. Šťastná osoba vytvára šťastnú rodinu - mesto - štát - svet.

Tento proces je na podporu žiť stav radosti bez dôvodu.

Ak chceš, aby tvoji členovia rodiny boli šťastní, je potrebné, aby to vychádzalo od teba. Tak prirodzene rozširuješ šťastie okolo seba.

Keď sme šťastní, máme veľa energie, prirodzene sa s ňou chceme podeliť.

Odkaz pre účastníkov od Tejasaji ktorá vedie kurz : „Opakovane navštevuje jednodňový kurz, kým sa dostanete do stavu šťastnia bez dôvodu. Kým sa tam nedostanete, mali by ste kurz opakovať. Kým sa tam nedostanete, pokračujte ďalej. Rôznorodosť je to, čo vaša myseľ potrebuje. Čo potrebujete vy, je posun - zmena. Ak niečo robíme opakovane, potom dôjde k posunu. Keď budete skákať od jedného k druhému, nepôjdete ani v jednej veci do hĺbky. Mozog potrebuje nové neurónové stopy / to znamená posun! Toto je možné, keď opakovane robíme na zmenách v mozgu. Darom bude, keď dostanete rozmanitosť (modlíte sa za naplnenie svetských potrieb). Vaša svetská potreba, ktorú chcete mať naplnenú, sa bude vždy meniť, to je tá rôznorodosť, ktorú dostanete. Zamerajte sa na svoj rast, posun - zmenu a dar. Potom problémy zmiznú. “ Tejasaji

Si s láskou pozvaný opäť sa zúčastniť tohoto jedinečného procesu.

Prihlášku môžete poslať na stellasemjanova@gmail.com

informovať sa môžete na 0910485406

Prihláseným budú poslané podrobné informácie.

zopár zdieľaní:

"Kurz bol štrukturovaný, intenzívny, k veci s jednoduchými a zrozumiteľnými príkladmi. Počas neho som si uvedomila ako som sa naučila od mojej mamy všetko a všetkých posudzovať aj kritizovať. Bolo to odo mňa voči druhým necitlivé. Po kurze cítim spontánne chvíle bezdôvodnej radosti a oveľa menšiu potrebu rozprávať. Myseľ sa stíšila a prevláda vnútorný pokoj. Všetko akoby sa spomalilo. Už nemám takú silnú potrebu neustále rozprávať. Akoby ani jedna bunka v mozgu nezostala na svojom mieste. Deje sa okolo mňa veľa priaznívých vecí. Zažívam viac otvorenosti a láskavosti. Zuzana - Slovensko

„Počas kurzu som si uvedomila, ako som túžila žiť život a ako mi bránilo moje vlastné utrpenie. Dokážem vycítiť utrpenie druhých a hľadať pre nich riešenia, ale do svojho utrpenia sa mi moc nechce.“ Pri jednom dýchaní som prežila let orla, bola som voľná a šťastná ako vták.

Zdieľanie po kurze: Po kurze som sa večer cítila unavená, tak som išla spať. Ráno som sa prebudila s neuveriteľnou radosťou do života :-) Je to neuveriteľný pocit vnútorného mieru, naplnenia. Po dlhej dobe som chcela bežať do života a kričať, že som šťastná. Moje srdce pretekalo láskou, súcitom a radosťou z bytia. Stála som na prechode a len tak som sa smiala a dokonca nahlas. Stretol som pána so psom a pes po mne obzeral, až kým nezastavil pána. Uvedomila som si, ako priťahujem pozornosť - ako zo mňa preteká radosť zo života. A takto prispievam. Napríklad moja známa mi dala po telefonickom rozhovore spätnú väzbu: "ráno som sa prebudila s bolesťou brucha a po telefonickom rozhovore s Tebou sa cítim skvele, akoby sa všetko rozpustilo." Som neuveriteľne vďačná za dary, ktoré som dostala a za transformáciu mozgu - nevďačnosť uvedomenie. Veľmi sa teším na ďalší kurz. Ďakujem vám všetkým. “ Zuzana - Česká republika