Cesta do šťastia 15.10.2019

Milí priatelia,

dovoľujem si Vás pozvať na už štvrtý proces

Cesta do šťastia

v Bratislave dňa 15.10.2019 od 8: 00 do približne 18:00

Ak túžiš žiť šťastný život, ak túžiš vytvárať šťastný život okolo seba, ak túžiš dostať dva dary, jeden svetský a druhý duchovný, tak práve pre teba je tento jedinečný proces.

Všetci chceme byť šťastní. Šťastný svet môže byť vytvorený len šťastnými ľuďmi. Šťastní ľudia vytvárajú šťastný svet. Šťastná osoba vytvára šťastnú rodinu - mesto - štát - svet.

Tento proces je na podporu byť šťastnými ľuďmi.

Zdieľanie účastíka procesu:

Po prvom procese som pociťovala týždeň kľud a ticho v mysli. Bolo to tak úžasné, že som to očakávala i po druhom kurze. Ale ten pocit ticha som mala len v deň kurzu a potom už nie. Mrzelo ma to, lebo som sa na ten pocit tešila. No po týždni som si uvedomila, že je tu iné ticho. Ticho a kľud v srdci. Uvedomila som si že sa cítim spokojná, šťastná, kľudná. Ďakujem za tento dar. Ďakujem všetkým, ktorí prispievajú svojim nasadením urobiť ľudstvo šťastným. Ďakujem. Eva

Keď si smutný, ľudia okolo teba cítia ten smútok, je v nich, aktivuje sa v nich. Ak si šťastný, vytváraš okolo seba šťastných ľudí, cítia to, je to v nich, aktivuješ to v nich.

Ak chceš, aby tvoji členovia rodiny boli šťastní, je potrebné, aby to vychádzalo od teba. Tak prirodzene rozširuješ šťastie okolo seba.

Šťastný jedinec vytvára šťastný svet.

Keď sme šťastní, máme veľa energie, prirodzene sa s ňou chceme podeliť. Je to prirodzené, že chceme byť šťastní. Preto je tu tento proces. Ak sa viac budeš zúčastňovať týchto procesov, budeš šťastnejší a šťastnejší.

Odkaz pre účastníkov od Tejasaji ktorá vedie kurz : „Opakovane navštevuje jednodňový kurz, kým nie ste šťastní bez dôvodu. Kým sa tam nedostanete, mali by ste kurz opakovať. Kým sa tam nedostanete, pokračujte ďalej. Rôznorodosť je to, čo vaša myseľ potrebuje. Čo potrebujete vy, je posun - zmena. Ak niečo robíme opakovane, potom dôjde k posunu. Keď budete skákať od jedného k druhému, nepôjdete ani v jednej veci do hĺbky. Mozog potrebuje nové neurónové stopy / to znamená posun! Toto je možné, keď opakovane robíme na zmenách v mozgu. Preto stále pokračujeme v splnových meditáciach. Darom bude, keď dostanete rozmanitosť (modlíte sa za naplnenie svetských potrieb). Vaša svetská potreba, ktorú chcete mať naplnenú, sa bude vždy meniť, to je tá rôznorodosť, ktorú dostanete. Ostatné zostane to isté. Splnové meditácie a jednodňové kurzy sa budú opakovať. Zamerajte sa na svoj rast, posun - zmenu a dar. Potom problémy zmiznú. “ Tejasaji

Si s láskou pozvaný opäť sa zúčastniť tohoto jedinečného procesu.

Prihlášku môžete poslať na stellasemjanova@gmail.com

informovať sa môžete na 0910485406

Prihláseným budú poslane podrobné informácie.

Tešíme sa na Vás.

Organizačný tím