Krúžok Joga Radosti pre vaše deti

Joga Radosti pre vaše deti

Milí rodičia,

ponúkame vám pre vaše deti krúžok JOGY na vašej škole so zámerom zvýšenia imunity, zdravia, stíšenia mysle, otvorenia srdiečka, posunutie sa k radosti bez dôvodu.

Zdravé cvičenie, správne dýchanie, relaxácia, koncentrácia, pranajáma, preciťovanie tela a duše je súčasťou hodiny. Deti sa naučia základné jogové pozície, ktoré sú prospešné pre ich zdravie, podporujú správne držanie tela, krvný obeh, posilňujú imunitný systém, otvárajú intuíciu. Pravidelné jogové cvičenia pomáhajú dieťaťu po fyzickej aj psychickej stránke.

Začíname v súlade s nariadením školy.. Vaše dieťa môžete prihlásiť na začiatku školského roka na stellasemjanova@gmail.com ale aj počas školského roka.

Ak potrebujete viac informácií môžete volať na 0910485406. Po prihlásení sa dostanete podrobné informácie. Ďakujem za dôveru.

Cvičenie je zamerané na krátke, nenáročné jogové zostavy. Kombináciou dychových cvičení s cieleným pohybom sa deti postupne zdokonaľujú v rôznych oblastiach - jemnej motorike, upevňujú si očné svaly, uvedomujú si, preciťujú a posilňujú svoje telo, emócie, pocity, rozvíjajú silu svalstva a upokojujú myseľ, zvyšuje sa efektívnosť mozgovej činnosti, rozvíjajú sebaovládanie. Hravou formou nadobúdajú schopnosť udržiavať rovnováhu, schopnosť sústrediť sa a viesť s presnosťou svoj pohyb.

Dôležitou súčasťou hodiny je naučiť dieťa SPRÁVNE DÝCHAŤ.

DYCH JE ZÁKLAD ŽIVOTA.

Pranajámou dieťa dostáva do tela viac energie potrebnej na fungovanie celého organizmu.

Každá hodina je zavŕšená MEDITÁCIOU ŠŤASTIA pre radostný život bez dôvodu.

Teším sa na vaše deti. Ďakujem za dôveru a spoluprácu.