Meditácia Šťastia - vždy v piatok od 19:00

Meditácia šťastia sa robí v prítomnosti osoby iniciovanej do meditácie šťastia, aby silne prúdila všetkým účastníkom. Výsledkom je transformácia vedomia.

Čo môžete získať meditáciou šťastia?

Vnútorný mier, pocit pokoja, stíšenie mysle, kľud, ticho, vnútorné šťastie, radosť zo života, zmysel života, zlepšenie zdravia, vzťahov, úspech, financie a veľa ďalších benefitov.

Táto meditácia je veľmi vhodná aj pre deti, celú rodinu.

Teším sa na vás. Želám vám, nech vám táto meditácia prinesie posun vo vašom Vedomí a tak rozjasní váš život k radosti a šťastiu.

Na meditáciu šťastia je potrebné sa vopred prihlásiť https://www.jogaradosti.com/kontakt

Teším sa na Vás v piatky od 19:00 - 20:00 aj online cez SKYPE počas corony

s láskou Stella - meditátor Meditácie Šťastia

Zdieľanie jedného účastníka:

Chcem sa veľmi pekne poďakovať za túto meditáciu, že som sa jej mohla zúčastniť, za to čo mi bolo zvedomené, a tak som sa mohla dosť do radosti.

Od rána, než som prišla na meditáciu my myseľ predostierala príbehy, a tak som sa už od rána dostávala do smútku. Na meditácií šťastia som naplno precítila tento smútok, ktorý sa ešte viac zosilnel. Zbadala som, že vychádza zo sebaobviňovania sa. Vinila som samú seba za život, ktorý som pripravila dcére v svojej nezodpovednosti mať dieťa. Brala som to ako samozrejmosť bez úvahy výberu otca. A tak som dcéru vychovávala sama. Videla som, ako som bola totálne sebecká. Chcem dieťa a dosť.

Keď mi toto všetko bolo zvedomené, tiekli mi slzy potokom. Silne som s tým ostala podľa učenia "ostaň s tým čo je". V tom som zacítila obrovský pocit šťastia a radosti. Všetky obrazy zmizli, nastalo ticho, prázdno. Len radosť a úsmev na mojej tvári. Som veľmi vďačná za túto transformáciu. Svetlana