Cesta do šťastia 03.09.2019

Milí priatelia,

dovoľujem si Vás opäť pozvať na ďalší proces

Cesta do šťastia v Bratislave dňa 03.09.2019

Všetci chceme byť šťastní. Šťastný svet môže byť vytvorený len šťastnými ľuďmi. Šťastní ľudia vytvárajú šťastný svet. Šťastná osoba vytvára šťastnú rodinu - mesto - štát - svet.

Tento proces je na podporu byť šťastnými ľuďmi.

Keď si smutný, ľudia okolo teba cítia ten smútok, je v nich, aktivuje sa v nich. Ak si šťastný, vytváraš okolo seba šťastných ľudí, cítia to, je to v nich, aktivuješ to v nich.

Ak chceš, aby tvoji členovia rodiny boli šťastní, je potrebné, aby to vychádzalo od teba. Tak prirodzene rozširuješ šťastie okolo seba.

Šťastný jedinec vytvára šťastný svet.

Keď sme šťastní, máme veľa energie, prirodzene sa s ňou chceme podeliť. Je to prirodzené, že chceme byť šťastní. Preto je tu tento proces. Ak sa viac budeš zúčastňovať týchto procesov, budeš šťastnejší a šťastnejší.

Si s láskou pozvaný opäť sa zúčastniť tohoto jedinečného procesu.

Prihlášku môžete poslať stellasemjanova@gmail.com

informovať sa môžete na 0910485406

Prihláseným budú poslane podrobné informácie.

Teším sa na Vás.

S láskou, vďačnosťou Stella

Ahojte, chcela by som zdielať svoj zážitok po kurze:

6.8. som sa zúčastnila 2. kurzu Cesta do šťastia.

Prvé dva dni po kurze som bola nabitá energiou, pociťovala som radosť a eufóriu.

Na tretí deň som sa ráno prebudila s bolesťou hlavy a nervozitou.

Okolo obeda sme s rodinou vycestovali. Nikdy som nemala rada, keď sa niekto hádal, alebo na seba kričal. A v poslednej dobe moje deti, počas každej dlhšej cesty v aute, sa iba hádali, robili si zle, podpichovali sa a takto tomu bolo aj teraz.

Asi po hodine cesty, keď sa tie hádky už nedali počúvať, som sa ocitla v pocite úplnej beznádeje a bezmocnosti. Nedokázala som na deti nijak reagovať, ani dohovárať, ani povzbudzovať aby ešte chvíľu vydržali, ani kričať. Nič, bola som tam iba ja a bezmocnosť, tiekli mi slzy, bola som ako paralyzovaná.

Po nejakom čase (asi hodine) som si uvedomila, že sa deti stále hádajú a intenzita sa ešte vystupňovala, ale mňa sa to už nedotýkalo. Počula som len hlasy akoby z diaľky, vo vnútri ticho, mier, žiadne myšlienky.

Zaznamenala som aj zmenu, deti boli na spiatočnej ceste v pohode a aj keď sa občas pochytili, tak v mojom vnútri na hádku nič nereagovalo.

Už to bude týždeň a stále to pociťujem rovnako. Rozprávam sa s ľuďmi, na ich otázky odpovedám bez premýšľania, v mysli ticho, myseľ nevytvára žiadne príbehy, žiadne hry, ani sa to vlastne nedá opísať.

Je to úžasný pocit ♥️.

Ďakujem za tento nádherný darček.

Lydka