03.07.2019 Cesta do prebudenia

Srdečne Vás pozývame na transformačný proces

" Cesta do prebudenia ", ktorý sa koná po celom svete.

Je čas prevziať zodpovednosť za vlastné šťastie a rozhodnúť sa vykročiť na cestu k uzdraveniu seba samého a tak zmeniť navždy svoj život. Vystúpiť z obmedzení, dovoliť si žiť svoj život naplno.


Ak ste si povedali ÁNO, stačí už len prísť, zúčastniť sa tohoto výnimočného dňa, ktorý transformuje váš život na všetkých úrovniach.Čo môžete získať týmto transformačným procesom?


Zdravie Chcete byť zdravý?

Ľudia, ktorí absolvovali tento proces si začali uvedomovať súvislosť medzi svojim emocionálnym stavom a fyzickým stavom.

Vidia súvislosť, ako ich emocionálny stav ovplyvňuje ich fyzické zdravie. Vidia súvislosť, ako ich vzťahy ovplyvňujú ich zdravie. Vidia súvislosť, ako ich zdravie, emocionálny stav, vzťahy ovplyvňujú ich bohatstvo. Je preto potrebné zažívať Bohatstvo na úrovni zdravia. Cesta do prebudenia pomohla už mnohým ľuďom po celom svete uzdraviť sa. Pokiaľ máte zdravotné problémy, Cesta do prebudenia vám pomôže uzdraviť telo i myseľ hlboko na bunkovej úrovni.

Zmena vnímania života vám bude slúžiť po celý váš život.Vzťahy Túžite mať krásne vzťahy?

Chcete zažívať lásku, radosť, šťastie vo svojich rodinách, na pracoviskách, v kruhu priateľov ? Vzťahy s našimi blízkymi sú odrazom vzťahu, ktorý máme sami so sebou. Cesta do prebudenia pomohla ľuďom uzdraviť vzťah k sebe samým a tak začať žiť šťastný život všade a s každým.

Začnete vidieť súvislosti medzi tým, čo sa deje vonku a zároveň vo vašom vnútri. Vidieť to, že okolie odzrkadľuje váš vnútorný stav. Keď uvidíte pravdu z úrovne svojej duše, môžete odpustiť sebe a druhým a navždy vyliečiť každý aspekt vášho života.

Pochopíte samých seba z úrovne, o ktorej ste doteraz ani netušili. Zistíte, že všetko je navzájom poprepájané. Naša fyzická pohoda je poprepájaná s našou emocionálnou pohodou. To, ako sa cítite ovplyvňuje vaše zdravie, vzťahy, bohatstvo. Potrebujete transformáciu na všetkých úrovniach.


Bohatstvo Zažívate finančnú slobodu? Máte bohaté zdravie? Máte krásne vzťahy, ktoré Vás napĺňajú? Všetko je bohatstvo. Bohatstvo je, keď cítite slobodu. Cesta do prebudenia vám pomôže odstrániť bloky týkajúce sa finančnej hojnosti a prosperity vo vašom každodennom živote. Vďaka tomuto procesu sa vyčistia presvedčenia a vzorce správania, ktoré vás obmedzujú. Získate viac dôvery, pochopenia a budete mať pocit, že veci majú zmysel a to vám prinesie radosť. Začnete byť úspešnejší vo všetkom čo robíte, zlepšia sa vaše vzťahy s kolegami, rodinou, priateľmi a okruhom ďalších ľudí, ktorí vás obklopujú, do vášho života vstúpi finančná hojnosť.
Jednodňový transformačný proces je zameraný na :


. upokojenie mysle

. hlboký vnútorný mier

. duchovný rast

. transformáciu vedomia


Ak hľadáte niečo výnimočné, čo úplne zmení vašu životnú skúsenosť, pridajte sa a zažite transformačný proces vysielaný z Indie súčasne vo viacerých európskych krajinách.


Si s láskou vítaný.