04.05.2019 Piata čakra

Milí priatelia,

v sobotu 04.05. 2019 pokračujeme našu prípravu na proces Celosvetový Rast Vedomia 64 / Bude koncom roka 2019. Je potrebné pripraviť telo dušu i ducha, aby ste mohli získať čo najväčší benefit zo záverečného procesu. /

PIATOU ČAKROU.

Krčná čakra nám pomáha vykonávať dôležité rozhodnutia, niesť zodpovednosť za naše správanie, prijímať rady a zdieľať múdrosť. Pomocou tejto čakry premieňame veci na skutočnosť, keď máme jasný cieľ a dokážeme sa vyjadriť a konať. Uchovávame si tu aj zodpovednosť, posudzovanie a kritiku voči sebe aj iným.

Ak túžiš efektívne vyjadriť vlastnú osobnosť, ak túžiš byť kreatívny, robiť správne rozhodnutia, vyjadriť po čom túžiš, rozvíjať svoju sebaistotu, schopnosť presadiť sa,

si pozvaný zúčastniť sa tohoto silného transformačného procesu.

Súčasťou celého procesu je aj iniciácia Najvyššieho Svetla Najvyššej Lásky a meditácia Najvyššieho Svetla Najvyššej Lásky .

Nenechaj si prepásť túto jedinečnú príležitosť.

Čo je iniciácia Najvyššieho Svetla Najvyššej Lásky - NSNL :

Je to spojenie sa, je to prepojenie sa sám so sebou, so svojou podstatou. Je to precítenie Najvyššieho Svetla Najvyššej Lásky v sebe. Je to aktivácia alebo zosilnenie energie NSNL vo svojom srdci. Je to transformácia starých zranení, ublížení, hnevu,strachov aby mohlo na povrch vystúpiť a zažiariť NSNL.

Čo je meditácia Najvyššieho Svetla Najvyššej Lásky - NSNL:

Je to žiadosť k NSNL o naplnenie toho po čom človek túži v oblasti zdravia, vzťahov, práce, financií z úprimného srdca prečo o to žiada, prečo by to malo byť dané. Po čomkoľvek vaše srdce skutočne túži a potrebuje, to dostane. Jediná požiadavka je vďačné srdce. Ako hovorí Šri Bhagavan :"zbytok urobím ja "

Celý proces je vedený Šri AmmaBhagavan skrze meditátora NSNL, ktorý dostal iniciáciu priamo od Šri AmmaBhagavan. Sú vyberaní z dôvodov, ktoré naša obmedzená myseľ nedokáže pochopiť a je od nich požadovaná špeciálna príprava pred vedením každej meditácie.

Kto je Šri AmmaBhagavan sa môžete dozvedieť tu https://www.jogaradosti.com/single-post/2017/02/13/Kto-je-%C5%A0ri-Bhagavan

To čo môžete dostať ak sa účastníte iniciácie a meditácie NSNL si môžete prečítať tu https://www.jogaradosti.com/single-post/2019/02/13/U%C4%8Denie-12022019

Je potrebné sa prihlásiť aby ste si zabezpečili miesto nakoľko max. počet účastníkov je 10.

kedy : 04.05.2019 o 10:00 do približne 12:30

kde : https://www.jogaradosti.com/kontakt

Prihlášku môžete posielať na stellasemjanova@gmail.com

Počet miest je obmedzený, preto sa prosím hláste len v prípade vážneho záujmu práce na seba, aby ste neobsadzovali miesto niekomu inému.

Už teraz sa na vás teším.

Ak Vám záleží aj na vašich priateľoch, vašej rodine, môžete túto pozvánku šíriť ďalej, za čo som Vám veľmi vďačná.

S vďačnosťou, že na sebe pracujete, že vám záleží na sebe.

S láskou Stella Semjanová - duchovný učiteľ šri AmmaBhagavan

meditátor NSNL

www.jogaradosti.com

0910485406