Srdcová čakra 27.04.2019

Milí priatelia,

v sobotu 27. 04. 2019 pokračujeme našu prípravu na proces Celosvetový Rast Vedomia 64 / Bude koncom roka 2019. Je potrebné pripraviť telo dušu i ducha, aby ste mohli získať čo najväčší benefit zo záverečného procesu. /

a to štvrtou čakrou.

Srdcová čakra je centrom lásky, otvorenosti a súcitu. Naša duša s nami komunikuje prostredníctvom srdca a vášne pre život. Čím viac si prehĺbime spojenie so srdcovou čakrou, tým naplnenejší, príjemnejší, prosperujúcejší, radostnejší bude náš život.

Naše schopnosti odpustiť, liečiť sa, rozvíjať sa, zmeniť sa, sú kľúčom k otvoreniu tejto čakry.

Ak túžiš žiť svoj život v zdraví, radosti, prosperite, láske

si pozvaný zúčastniť sa tohoto silného transformačného procesu.

Prečo je potrebné mať čistú srdcovú čakru si môžete prečítať tu :

https://www.jogaradosti.com/single-post/2019/04/07/U%C4%8Denie-05042019

Súčasťou celého procesu je aj iniciácia Najvyššieho Svetla Najvyššej Lásky a meditácia Najvyššieho Svetla Najvyššej Lásky .

Nenechaj si prepásť túto jedinečnú šancu.

Čo je iniciácia Najvyššieho Svetla Najvyššej Lásky - NSNL :

Je to spojenie sa, je to prepojenie sa sám so sebou, so svojou podstatou. Je to precítenie Najvyššieho Svetla Najvyššej Lásky v sebe. Je to aktivácia alebo zosilnenie energie NSNL vo svojom srdci. Je to transformácia starých zranení, ublížení, hnevu,strachov aby mohlo na povrch vystúpiť a zažiariť NSNL.

Čo je meditácia Najvyššieho Svetla Najvyššej Lásky - NSNL:

Je to žiadosť k NSNL o naplnenie toho po čom človek túži v oblasti zdravia, vzťahov, práce, financií z úprimného srdca prečo o to žiada, prečo by to malo byť dané. Po čomkoľvek vaše srdce skutočne túži a potrebuje, to dostane. Jediná požiadavka je vďačné srdce. Ako hovorí Šri Bhagavan :"zbytok urobím ja "

Celý proces je vedený Šri AmmaBhagavan skrze meditátora NSNL, ktorý dostal iniciáciu priamo od Šri AmmaBhagavan. Sú vyberaní z dôvodov, ktoré naša obmedzená myseľ nedokáže pochopiť a je od nich požadovaná špeciálna príprava pred vedením každej meditácie.

Kto je Šri AmmaBhagavan sa môžete dozvedieť tu https://www.jogaradosti.com/single-post/2017/02/13/Kto-je-%C5%A0ri-Bhagavan

To čo môžete dostať ak sa účastníte iniciácie a meditácie NSNL si môžete prečítať tu https://www.jogaradosti.com/single-post/2019/02/13/U%C4%8Denie-12022019

Je potrebné sa prihlásiť aby ste si zabezpečili miesto nakoľko max. počet účastníkov je 10.

kedy : 27.04.2019 o 10:00 do približne 12:30

kde : https://www.jogaradosti.com/kontakt

Prihlášku môžete posielať na stellasemjanova@gmail.com

Počet miest je obmedzený, preto sa prosím hláste len v prípade vážneho záujmu práce na seba, aby ste neobsadzovali miesto niekomu inému.

Už teraz sa na vás teším.

Ak Vám záleží aj na vašich priateľoch, vašej rodine, môžete túto pozvánku šíriť ďalej, za čo som Vám veľmi vďačná.

S vďačnosťou, že na sebe pracujete, že vám záleží na sebe.

S láskou Stella Semjanová - duchovný učiteľ šri AmmaBhagavan

meditátor NSNL

www.jogaradosti.com

0910485406

PLNE OBSADENÉ