Učenie 01.04.2019

"Víťaz môže prehrať, ale nikdy byť porazený. Sri Bhagavan

Víťazi sa nikdy neboja. Môžu prísť o meno a slávu, stratiť rodinu a kráľovstvá, mať stratu v podnikaní atď ale nikdy sa nevzdajú! Loď, ktorá sa plaví v obrovskom Oceáne sa nebojí. Začnete sa báť, keď voda vstúpi do lode. Vtedy ste prehrali vnútorný zápas a vzdali to. Už sa viac nedokážem postaviť takí ľudia volia sebevraždu, zbláznia sa, násilne ubližujú druhým a odídu od spoločnosti, do divočiny.

Akonáhle sa vzdáte života, ste porazený. Prehrali ste vnútorný zápas, sebavedomie, dôveru a vieru v život, Boha a Univerzum. Sila, odvaha, bojový duch toto všetko ste vzdali. Vedzte, že víťaz sa zastaví len vtedy, až kým nevyhrá. To isté platí aj pre vás. Pozrite sa, kde sa nachádzate a urobte krok vpred a pamätajte si Nikdy sa nevzdávajte!

Je v poriadku spadnúť, ale pamätajte zakaždým vstať. Keď nevstanete nazývame to PORAZENÝ. Úspech vám príde do cesty! Musí. Vyhráte. Univerzum má takú prirodzenosť a odpovedá takým intenzívnym ľuďom.Veľkým ľuďom. Stali sa veľkými, pretože sa nikdy nevzdali. Môžete niekoľkokrát prehrať, ale víťazstvo je nevyhnutné!