Učenie 01.04.2019

"Víťaz môže prehrať, ale nikdy byť porazený. Sri Bhagavan

Víťazi sa nikdy neboja. Môžu prísť o meno a slávu, stratiť rodinu a kráľovstvá, mať stratu v podnikaní atď ale nikdy sa nevzdajú! Loď, ktorá sa plaví v obrovskom Oceáne sa nebojí. Začnete sa báť, keď voda vstúpi do lode. Vtedy ste prehrali vnútorný zápas a vzdali to. Už sa viac nedokážem postaviť takí ľudia volia sebevraždu, zbláznia sa, násilne ubližujú druhým a odídu od spoločnosti, do divočiny.

Akonáhle sa vzdáte života, ste porazený. Prehrali ste vnútorný zápas, sebavedomie, dôveru a vieru v život, Boha a Univerzum. Sila, odvaha, bojový duch toto všetko ste vzdali. Vedzte, že víťaz sa zastaví len vtedy, až kým nevyhrá. To isté platí aj pre vás. Pozrite sa, kde sa nachádzate a urobte krok vpred a pamätajte si Nikdy sa nevzdávajte!

Je v poriadku spadnúť, ale pamätajte zakaždým vstať. Keď nevstanete nazývame to PORAZENÝ. Úspech vám príde do cesty! Musí. Vyhráte. Univerzum má takú prirodzenosť a odpovedá takým intenzívnym ľuďom.Veľkým ľuďom. Stali sa veľkými, pretože sa nikdy nevzdali. Môžete niekoľkokrát prehrať, ale víťazstvo je nevyhnutné!

Joga radosti

Objednávať sa môžete aj na 0910 485 406 alebo na stellasemjanova@gmail.com