Navagraha Homa (ohňový rituál deviatich planét)

Otázka: Hovorí sa, že osud nemôže byť zmenený, že náš život závisí na pozíciách planét. Ako pomáha človeku zmeniť jeho život predovšetkým Navagraha Homa (ohňový rituál deviatich planét)?

Sri Bhagavan: Čokoľvek môže byť zmenené. Univerzum je proces. Každú chvíľu sa mení. Vaše telo je proces, ktorý sa každú chvíľu mení. Vaše telo, vaše myšlienky, vaše vedomie -- všetko sa každú chvíľu mení. Neexistuje nič, len zmena. Zmena je podstatou/esenciou života. Ak by tu nebola zmena, nebola by tu ani žiadna sloboda. Ak by tu nebola sloboda, nebol by tu žiaden život.

Čo vám dáva život? Je to sloboda, ktorá vám dáva život. Pokiaľ tu nie je sloboda, nie ste nič iné než robot, nie ste nič iné než počítač a nebude tu žiaden život. Pretože máte slobodu, je tu život. A pretože máte slobodu, je tu Boh. Inak by tu nebol vôbec žiaden Boh. Ako by mohol Boh zasahovať, ak by bolo všetko pevne stanovené? Vôbec to tak nie je.

Môžete zmeniť čokoľvek. Samozrejme osud je tu, ale môže byť zmenený. To je prvá vec. Planéty ovplyvňujú ľudský život, pretože pôsobia na váš nervový systém, pôsobia na váš mozog a môžu zmeniť smer vášho života. Ale každopádne Havany (Havany tiež znamenajú Homy = ohňové rituály) môžu negovať akékoľvek negatívne účinky a dopady konkrétnych planét. Funguje to takto.

Navagraha havan 21.3. 2019 v Satyaloke (ohňový rituál homa na odstránenie negatívnych vplyvov postavenia planét v našom horoskope).

Graha (alebo planéta) je kozmický činiteľ ovplyvňujúci ľudské bytosti na zemi a Navagrahy predstavujú deväť hlavných činiteľov, ktoré nás ovplyvňujú. V podstate sú tieto Navagrahy považované za zhmotnenie dohody, ktorú sme urobili s naším Božstvom. Tým, že vytvárajú udalosti a situácie v našom živote, plnia Navagrahy našu dohodu v našom živote. Navagraha Havan sa robí na upokojenie a uzmierenie týchto deviatich kozmických vplyvov s cieľom pomôcť a uľahčiť Milosti v našom živote naplniť naše túžby a priniesť Prosperitu, Zdravie a Úspech. Tieto Navagrahy ovplyvňujú náš život na základe nášho dátumu narodenia, znamenia zverokruhu. A každá graha je tiež zodpovedná za pomoc pri rôznych profesiách, podnikaní a uzdravení rôznych ochorení.

Keď sa účastníte tejto Navagraha Havan ako rodina, tým, že uvediete vaše meno, meno vašich rodinných príslušníkov, obdržíte všetky pozitívne energie z týchto Navagráh pre vašu rodinu, čo povedie k prosperite, dobrým vzťahom a radosti vo vašej rodine. Moc týchto havan dokáže prekročiť oceány a dostať sa k osobe, ktorá tieto homy vykonáva.

🌞Surya Graha Havan - na dosiahnutie vyššiej pozície v akejkoľvek oblasti a tiež vám pomôže, aby ste sa stali stredobodom pozornosti a záujmu vo všetkom, čo robíte.

🌑Chandra Graha Havan - na vystúpenie z psychologických posadnutostí, pre pokoj a mier mysle a vyliečenie tela.

☀Angaraka (kuja) Graha Havan - na dosiahnutie prielomu v konštrukcii (stavbe) niečoho vlastného, kúpu a predaj pozemku a oslobodenie od všetkých tlakov súvisiacich s pozemkami.

☀Budha Graha Havan - na dosiahnutie excelentnosti vo vašej profesii a zdokonalenie intelektuálnych zručností a múdrosť v akademickej oblasti (štúdiu).

☀Guru Graha Havan- pre úspech v akýchkoľvek súdnych sporoch, štúdium alebo prácu v zahraničí a byť požehnaný santana bhagya (deťmi).

☀Shukra Graha Havan - pre dosiahnutie prosperity v bohatstve a pre úspešné manželstvo, úžasný manželský vzťah.

☀Shani Graha Havan - pre minimalizáciu účinku sedem ročnej Shani dosha (negatívnych účinkov planéty Saturn), a byť požehnaný dlhovekosťou.

☀Rahu Graha Havan - pre dosiahnutie vysnívaného života (Rajayogam života) a byť požehnaný stavom, kde si vychutnávate a užívate život.

☀Kethu Graha Homam - pre odstránenie Kalasarpa dosham, Nagadosham (ak sme niekoho zranili či akékoľvek žijúce stvorenie v tomto alebo minulom živote, stane sa to dosham) a pre dosiahnutie spirituálneho pozdvihnutia (povznesenia).

Ste vítaní účastniť sa tohto mocného rituálu, aby váš život zostal požehnaný.

S milosťou Sri Amma Bhagavan sa zmení nielen váš osobný život, ale tiež sa automaticky zmení život členov vašej rodiny. Ak sa zvýši úroveň vášho vedomia, prirodzene sa ľudia okolo vás zmenia, pretože ich úroveň vedomia je ovplyvnená vašou úrovňou vedomia.

🙏 Takže NEPREMEŠKAJTE túto PRÍLEŽITOSŤ.