Lidé si navzájem nerozumí, protože se snaží pochopit jeden druhého.

Lidé si navzájem nerozumí, protože se snaží pochopit jeden druhého. Problém s lidskou rasou je to, že se snažíš pochopit, co není schopen pochopit. Nikdo nemůže být skutečně chápán, protože existuje milion faktorů, které vás chovají k tomu, jak se chovat. Váš poslední životní efekt, okamžik početí, co se stane ve čtyřech košů, porodu momenty a prvních 6 hodin, prvních 6 dní a později, všechny tyto faktory vás ovládají. Tohle je velmi složitá věc, protože i tlak na životní prostředí, teploty mohou pracovat na cestě vašeho chování.

Takže není žádný způsob, jak byste mohli pochopit toho druhého. Snažit se pochopit druhého je jako loupat cibuli. Můžete se loupat a loupat, ale nikam se nedostane.

Tak tohle je řešení, jak se naučit umění, jak zažívá ostatní. Když se to naučíš, nezáleží na tom, kdo je ten člověk a co je ta druhá osoba, je tu tolik štěstí ve zkušenosti. Tak to máte velmi krásný vztah. Ale pokud se budete snažit pochopit ostatní, dnešní porozumění se stane nedorozumění zítřka. Tohle prostě nepůjde. Tak se přestaň snažit pochopit toho druhého.