Iniciácia a meditácia Najvyššieho Svetla Najvyššej Lásky.

Milí priatelia,

opäť vás pozývam vstúpiť ešte hlbšie do svojho vnútra a tak môcť uvoľniť Najvyššiemu Svetlu a Láske prežiariť váš priestor pre pomoc sebe a ľudstvu.

Od nášho posledného stretnutia sme každý prešli určitými zmenami.

Aj mne sa diali zmeny vo vedomí cez proces osvietenia v Indii na O&O Akademii, cez iniciáciu posla Najvyššieho Svetla a Lásky priamo šri AmmaBhagavan, ktorí takto chcú pomôcť svetu z utrpenia navýšením vedomia v každom z nás. Za všetko som veľmi vďačná.

Ak túžiš aj ty žiť svoj život z krásneho stavu bytia lásky, si pozvaný zúčastniť sa tejto jedinečnej iniciácie a meditácie Najvyššieho Svetla Najvyššej Lásky.

Program : 1, naladenie sa skupiny

2, meditácia na vzťahy

3, vysvetlenie ako žiadať o naplnenie túžob / nové /

4, dozviete sa čo nás ako ľudstvo čaká tento rok

5, Iniciácia NSNL

6, Meditácia NSNL

7, Zdieľanie a záver

Kedy : 16. 02. o 10:00 - 13:00 obsadené

23.02. o 10:00 - 13:00 obsadené

09.03. o 10:00 - 13:00 obsadené

Kde : Stupava

https://www.jogaradosti.com/kontakt

Príspevok dobrovoľný. Je potrebné sa prihlásiť.

Môžete sa prihlásiť na termín, ktorý Vám vyhovuje a aj na všetky. Na každom stretnutí budeme hlbšie vstupovať a odhaľovať ako to máme vo svojich vzťahoch. Vzťahy sú základom nášho života. Celý život sa odvíja od vzťahov. Najdôležitejším a základným vzťahom je vzťah k sebe samému. / aké máme požiadavky, zdroje, stratégie, inštinkty, hry ega, rovnováhy, podmieňovania /

Týmto všetkým by som vás chcela viesť, pripravovať vás celý rok 2019 aby ste mohli prijať to, čo nás čaká na konci roka. Keď budete pripravení budete to schopní prijať.

Tu https://www.jogaradosti.com/blog vám budem uverejňovať denné učenia a iné informácie o raste vedomia. S denným učením pracujeme tak, že si ho prečítam / bez vysvetlenia /, pár minút naň kontemplujem ako to mám vo svojom živote. Potom si prečítam význam denného učenia a opäť si to skonfrontujem ako to mám v sebe. Všetko si vysvetlíme, keď prídete.

Teším sa na vás i na vašich priateľov. Ďakujem, že zdieľate ďalej na kom vám záleží.

S vďačnosťou, láskou Stella