Iniciácia vyššieho JA

Vedomie lieči

Vedomie má obrovskú silu. Môže liečiť z utrpenia. Môže pohnúť s ľuďmi, aby si splnili svoje sny. Vedomie ja základom všetkej kreativity, tvorby intuície, predstavivosti. Máte radi ten okamžik, keď ste uprostred prírody a naraz vás pohltí úplne ticho? Tak práve tento pokoj v duši vám prináša spojenie s Vesmírom.


Precítite, že svet je jedným veľkým poľom energie, ktorá spája všetko a všetkých na Zemi. A nielen na Zemi. Táto energia je nekonečným zdrojom sily pre celý Vesmír. A vtedy môžete nájsť svoje vedomie - svoje pravé JA.


Vo chvíli, keď toto napojenie precítite a uvedomíte si, že nie ste len osamotenou ľudskou bytosťou, ale súčasťou pavučiny, pravdepodobne vám dôjde, že vaše pravá JA nepozná hranice. Toto je neobmedzené pole vedomia. A keď odtiaľto začnete čerpať energiu svojím pravým JA, môžete dosiahnuť všetkého, čo si budete želať, či už je je to bohatstvo, úspech, zdravie, vzťah, financie alebo duchovný rozvoj.
Má to háčik - najprv musíte nechať rozplynúť svoje ego, malé ja. Keď vás ego ovláda, strácate napojenie na svoje pravé JA a teda na nekonečné pole vedomia, pole potenciálnej energie. Akonáhle sa vnímate ako bytosť oddelená od zbytku vesmíru, riešite neustále nejaké strachy, utrpenie, bolesť, smútok, hnev, neustále sa zaujímate o nejaké povrchné veci - spoločenské postavenie, ako sa na vás pozerajú a čo si o vás myslia ostatní. Keď máte pocit, že ste iba mozog vo vnútri fyzickej schránky, stiesnený, obmedzený, budete sa zameriavať len na prežitie. Budete sa zameriavať len na povrchné veci. Hlava je v neustálom toku myšlienok zo situácií, v akých sa človek nachádza. To stojí človeka obrovskú energiu, z čoho sa cíti vyčerpaný, časom chorý.


Stačí sa sústrediť na dýchanie, sledovať svoje myšlienky bez posudzovania. Dochádza k upokojeniu, rozptýleniu ega, a napojeniu sa na pravé Ja. Teraz si možno poviete: "Ono sa to pekne rozpráva. Už veľakrát som sa o to pokúšal bezúspešne, možno s malým úspechom ale veľkým úsilím a myšlienky sú tu stále." A práve v tomto momente prichádza pre vás pomoc vo forme iniciácie do Vyššieho JA.

V každom jedincovi je skrytá nekonečná sila. Pozývam vás ju spoločne nájsť.

Dovoľujeme si vás pozvať na udalosť:

"Iniciácia Prebudenia Vyššieho Ja a meditácia Božského Svetla"

Meditáciou Vás prevedie Andy Bottková, ktorá bola v auguste 2018 vybratá, vyškolená a zasvätená

pre Slovenskú republiku Sri Ammou Bhagavanom, aby pôsobila ako meditátorka: "Iniciácie Prebudenia Vyššieho Ja a meditácie Božského Svetla".


Iniciáciou vstúpi do nás Božské Svetlo, prehlbuje sa puto s Božstvom a Vyšším JA. Naladíme sa na Cestu Duše. V meditácií Božského svetla si môžete požiadať o naplnenie vašich túžob, o to, s čím potrebujete pomôcť, o zdravie, prácu, financie, vzťah a iné.


Nakoľko je veľký záujem a organizuje sa to v malých skupinách (max 7 ľudí pre vaše pohodlie) ponúkame vám viaceré termíny na výber a zároveň posledné v roku 2018.


Ak táto pozvánka zarezonovala pri čítaní s vašou dušou (cez váš pocit vo vnútri), ste srdečné vítaní, stačí si len vybrať termín a prihlásiť sa na stellasemjanova@gmail.com

Podrobnejšie informácie vám budú poslané.


Termíny: 17.11.2018 o 10:00 a 14:00

18.11.2018 už naplnené

01.12.2018 o 10:00 a 14:00


Miesto: Centrum joga radosti, Stupava


Keďže všetko prebieha v malej skupinke, prihlásenie sa berieme ako záväzné, aby sa tak nebralo miesto inému účastníkovi. Za porozumenie a vzájomnú ústretovosť a ohľaduplnosť voči skupine vopred ďakujeme.Počet miest sa rýchlo plní, neváhajte a dajte vedieť, čo najskôr. Pomôžme spolu tejto mocnej energii Božského Svetla presvietiť cez nás celé Slovensko a celý svet.


Všetci sme JEDNO.


Ste srdečne vítaní.

Už teraz sa na Vás tešíme.


S vďačnosťou a láskou Andy a Stella