Seminář pro ženy - na cestě za miminkem v Jihlavě

Milé dámy, prínášíme vám jedinečný seminář s psycholožkou a psychoterapeutkou PhDr. Stellou Semjanovou, která pomáhá ženám i neplodným párům na cestě za vytouženým miminkem. Seminář zahájíme meditací pro uvolnění těla a mysli, abychom se naladili na své vnitřní já, své reprodukční orgány, na své krásné pánevní dno, na sebe, na svou ženskost a nechali za dveřmi všechen ten emoční rozruch a šum.

Dozvíte se o nevědomých příčinách neplodnosti a jak automatické programy mohou na nevědomé úrovni bránit vytouženému početí a zdárnému těhotenství na fyzické úrovni. Představíme si prostředky na uvolnění mysli a podporu početí. Jak pracovat se svým strachem, předsudky okolí a traumatem, když se delší dobu páru nedaří otěhotnět, nebo prožívají opakované neúspěchy při asistované reprodukci.

Ukážeme si bioenergetické cvičení pánve, ovariální meditace pro rozpohybování činnosti vaječníků a podporu početí, zvědomění a relaxace pro pánevní dno, vše doprovázeno energizující hudbou.

Také probereme, proč je důležité se na těhotenství připravit. Seminář je určen pro ženy, které se aktuálně snaží otěhotnět a plánují mateřství. Místo na semináři si můžete rezervovat na mailu: fyziofertility@gmail.com

Místo vám bude rezervováno po složení nevratné zálohy. Více informací o platbě obdržíte na mail.

Počet uchazečů je omezen, abychom se vám mohli individuálně a maximálně věnovat. Cena semináře: 550kč Drobné jídlo a pití zajištěno.