Yin joga Meridiány

Srdečne ťa pozývame na Workshop YIN JOGA MERIDIÁNY.

Máš stiahnuté, stuhnuté svaly a šľachy? Túžiš uvoľniť svoje zatuhnuté kĺby, efektívne, no bezpečne sa zbaviť fasciálnej bolesti? Chceš objaviť nové možnosti získavania energie pre svoj život? Chceš sa stať sám sebe lekárom?

Si pozvaný prísť medzi nás na workshop Yin Joga meridiány do centra Joga Radosti v Stupave dňa 10.07. 2017 od 09:30 do 18:30. Maximálny počet účastníkov je 10.

Prihlášky, informácie na stellasemjanova@gmail.com alebo na 0910 485 406.

Tešíme sa aj na teba Andrejka a Stella

Spoznajte jemnú jogu prepojenú s prístupom TČM - tradičnej čínskej medicíny a čikungom (strečové cvičenia na podporu funkčnosti orgánov: Makko-Ho, kultivácia toku energie: DO-IN) kde: Poriadne popreťahujete svoje svaly a šľachy, Skutočne uvoľníte zatuhnuté kĺby, Efektívne - no bezpečne sa zbavíte fasciálnej bolesti, Objavíte možno nové cesty získavania energie pre svoj život, nech to lepšie prúdi, Stanete sa sám sebe lekárom, keď je to už potrebné a najmä dáte na prevenciu a rovnováhu.. Cvičenia sú fyzicky pomerne nenáročné, no účinné. Preberieme zostavy, z ktorých si môžete vyberať cviky podľa vašich momentálnych potreby, ročných / životných období. Cez dychové a čikungové cvičenia kultivujeme toky energie prúdiace meridiánovými dráhami, výsledkom je zharmonizovanie, vitalita, "odblokovanie", chuť žiť život plnšie na všetkých úrovniach.. Zažijeme aj relaxáciu tela či oživenie energie cez osvojenie si automasáže v štýle terapie shiatsu a akupresúry. Používam názorné pomôcky (modely častí ľudského tela s akupunktúrnymi dráhami, anatomické mapy, masážne a akupresúrne nástroje, obrázky..) Dám aj oporúčania k stravovaniu štýle makrobiotiky a očistným technikám, detoxikácii.

LEKTORKA: Mgr. Andrea Tkáčová - Absolvovala kurz hatha jogy (India 2013), shiatsu a kraniosakrálnej terapie a i. InFormácie z výcvikov, kurzov, sústredení, stretnutí (SR, ČR, India, Čína), kníh, skrípt a videí prináša ochotne na hodiny a (záujemcom aj do študijných materiálov). Vedomosti na mentálnej úrovni však nie sú až tak dôležité: človek (duša v tele) potrebuje totiž zážitok v realite, teda priamo cez telo. Preto ich sprostredkúva ľuďom pretavené tak, aby navnímali svoje pocity. - Až pochopenie cez vlastný zážitok môže priniesť uvedomenie a prípadne potom zmeny, t. j. vedieť a môcť sa pozrieť na veci z iného uhlu pohľadu ako doposiaľ a reálne robiť veci ináč. Andrea vytvára bezpečný a príjemný priestor kruhu pre spoločné zdieľanie poznania, obohacuje o bohaté skúsenosti z vlastnej praxe. Pozýva Vás k príležitosti rásť do Vedomia a väčšej slobode na všetkých úrovniach. REGISTRÁCIA: rezervácia miesta a prihlásenie na workshop prebieha vyplnením formuláru cez http://www.jogaradosti.com/kontakt prípadne stellasemjanova@gmail.com a zaslaním príspevku 55 eur na účet - info príde obratom.