10 PROGRAMOV KTORÉ KONTROLUJÚ NAŠ ŽIVOT

10 programů, které kontrolují život


*Sri Bhagavan:*

Existuje v podstatě 10 programů. Prvním programem jsou minulé životy. Všechno odtamtud pochází. To je první program. Koho si vezmete nebo jaká bude vaše práce nebo profese, příjem … je převážně, ne zcela, ale převážně kontrolovano / řízeno tímto prvním programem, který pochází z minulých životů.

Druhým programem je genetický program. Je to rodinná karma, která skrze vás proudí. A také dovednosti naučené vašimi předky jsou vám předány. To je druhý program.

Takže moment početí je velice důležitý. A samozřejmě to, co se stalo v děloze, jaké byly vaše myšlenky, jaký dialog jste vedla s manželem a jaké léky jste užívala, jací lidé byli v domě. To vše utváří třetí program. Pak samotný porod, který je vlastně také součástí 3. programu až do prvních šesti hodin života. Pak se tento program uzavírá.

Pak začíná 4. program. To je doba mezi 6ti hodinami a 6ti lety. Pak je to ukončeno / vypnuto. Události, které se staly, jak se k vám rodiče chovali, to vše utváří tento program.

Pak začíná 5. program. Ten je od věku 6ti let do dnešního dne / současnosti.

Poté začíná 6. program, je to globální program. Existuje kolektivní mozek, všechny mozky jsou propojeny a odtamtud k vám přichází myšlenky a vaše myšlenky tam putují. To je 6. program.

7. program je solární program, kde vás ovlivňují slunce a všechny ostatní planety.

Potom je 8. program, což je galaktický program. Všechny hvězdy a galaxie a zejména střed nazývaný Moolam (Mulam). Ten kontroluje mnoho aktivit.

Odtud pokračujeme k Vesmírnému programu. Vesmír je žijící bytost rostoucí každým okamžikem. To vás ovlivňuje.

A pak přichází konečně 10. program, kterým jsou ostatní světy / říše. Tam jsou vaši dědové, předkové, rodiče, ti kteří již zemřeli a odtamtud vás pozorují. Mohou vás vidět velmi zřetelně. Mohou slyšet I tuto rozpravu.


https://youtu.be/jk0wjkqiY90