Šri Bhagavan: „ŽIVOT SÚ VZŤAHY”

V živote zažívame rôzne situácie, stretávame mnohých ľudí, našich životných  učiteľov či žiakov. Všetko čo sa nám deje má svoj vyšší zámer, ktorý v daný moment nemusíme vidieť. Svoje rozhodnutia máme vo svojich rukách.

Ak túžiš žiť svoj život v radosti, v zdraví, s ideálnymi vzťahmi s partnerom či vo svojom okolí, ak túžiš po živote v hojnosti a láske... ponúkam ti ísť aj cestou terapií, aby si na to nebol sám. Všetkými ponúkanými  terapiami  som prešla sama, veľmi mi v živote pomohli. Pomohli mi vidieť to čo by som sama nevidela, pomohli mi pustiť to  čo by som nikdy nepustila, pomohli mi prijať to čo som v danú chvíľu potrebovala na ceste vpred. Aj  vďaka ním žijem dnes svoj život v radosti, v láske. Byť šťastný nie je  záležitosťou osudu. Je to vec našej voľby. 

1/4

Hľadajte pomoc kým nie je neskoro

V dnešnej uponáhľanej dobe, keď rodičia popri zhone v práci, v podnikaní, v snahe zabezpečiť čo najlepšie rodinu, nemajú čas na utužovanie vzájomných rodinných vzťahov, ich deti cítiac že im niečo v rodine chýba (prijatie, porozumenie, milé slovo, záujem) hľadajú uspokojenie inde, až nakoniec prepadajú do závislostí.

Strach je najsilnejšia, najzhubnejšia emócia. Strach z odmietnutia, zo straty blízkeho, zo straty zamestnania,  zo samoty, z neúspechu, zo zlyhania, strach o financie, zdravie, majetok... Ak strach pretrváva dlho, manifestuje sa v realite. Strach zhoršuje vzťahy. Je príčinou hádok, nenávisti, závisti, žiarlivosti, až nakoniec vedie ku chorobe.

Ak cítiš akýkoľvek strach, tak terapie sú tu práve pre teba.

Ak cítiš akýkoľvek hnev, nenávisť, vinu, tak terapie sú aj pre teba. 

Ak si sa našiel, ak máš pocit že sa to práve teba týka nečakaj. Zober život do svojich rúk. Si pozvaný prísť, aby si sa skrze terapiu posunul vpred. Vpred k životu v harmonických vzťahoch, vpred k vedomiu bohatstva, vpred k životu v radosti a láske, vpred k svojmu zdraviu.


Viac slov netreba.

Klienti vo svojich zdieľaniach to povedali za mňa. S ich súhlasom  zdieľania zverejňujem aj pre vás.

 

Si s láskou vítaný. Spolu na prvom sedení vyberieme pre teba ideálnu terapiu, ktorá ťa posunie vpred. Terapie je možné robiť aj cez Skype.

Zdieľania

Terapiu u Stelly som absolvovala v lete. Mala som veľa problémov rôzneho charakteru, cítila som, že spolu navzájom súvisia a hlavne som mala pocit, že sa neviem orientovať sama v sebe. Na terapii som prekvapivo narazila na jadro problému, o ktorom som si myslela, že už to mám dávno spracované, pretože som ho už predtým riešila na iných terapiách či kurzoch. Zdá sa, že až teraz sa mi podarilo dostať k úplnému jadru, odpustiť sebe aj druhým a uvoľniť to, čo ma vnútri sužovalo. Po terapii prišla veľká úľava až eufória. Jednotlivé životné oblasti sa mi začali riešiť a všetko do seba zapadalo pekne ako mozaika. Nevravím, že už mám poriešené všetko. Ale som vďačná za to, že práve táto terapia mi pomohla vytrhnúť korene niečoho, čo som potláčala takmer 25 rokov a umožnila mi zasadiť nové semiačko, z ktorého už teraz oberám plody spokojnosti.

Po tejto skúsenosti som cez letné prázdniny na terapiu doviedla aj svoju 10-ročnú dcérku, ktorá mala problémy v škole - bola šikanovaná od niekoľkých spolužiakov. Nechcela chodiť do školy, bolelo ju bruško, zhoršil sa priemer, úplne si prestala veriť. Riešili sme to aj so psychologičkou, ale jej psychický stav sa veľmi nezlepšoval. Po jedinej terapii, ktorú absolvovala u Stelly cez letné prázdniny, sa jej stav zlepšil nad moje očakávania. Po nástupe do školy deti znovu skúšali na ňu to, čo rok predtým, no tentoraz sa dokázala za seba postaviť a zvládla to výborne. Spolužiaci to skúšali viackrát, no ona si s nimi hravo poradila, až ich to prestalo baviť a dali jej pokoj. Do školy znovu chodí rada, prospech sa jej zlepšil, znovu srší humorom a veselou náladou ako kedysi. Dokonca, keď vidí v škole medzi deťmi šikanu, hneď zasiahne a pomôže "obeti". Za to, že sa mi naspäť vrátilo moje veselé dievčatko, vďačím terapii u Stelly.

 

Miroslava

S láskou a s radosťou v srdci Ti chcem poďakovať za všetky Tvoje prednášky, meditácie, cvičenia, terapie. Obohatili ma a dali mi nový smer vpred. Je to úžasný pocit vedieť viac a poznať mnohé dannosti z iného uhlu pohľadu.

Uvedomenie si na sebe všetko to krásne nepoznané. Odstránením blokov v mnohých oblastiach, skrytých zranení v duši mi dalo pocit istoty, že nikdy nie som sama. Máme v sebe lásku, ktorú sme dostali do vienka. Prácou na sebe som spoznala mnoho ľudí v práci, v osobnom živote. Našla som v práci pohodu, teraz o mnoho ľahšie žijem skúšky života. Rodinný život sa mi postupom času zmenil na nepoznanie. Komunikácia a harmónia v kruhu domova ma hreje láskou.

Okolie, prírodu vnímam ako niečo krásne, je mnoho možností nabrať energiu zo stromov, kvetín, zvierat, vtáčikov. 

Všetko je to zázrak, pohladí dušu, telo aj oko. Život mi ukazuje správny smer aj vďaka Stelle. Patrí jej vďaka a uznanie. Stella je dobrou učiteľkou v zostupe. Je to krásna duša s krásnymi energiami. 

 

S láskou a svetlom Zdenka 

Venujem sa podnikaniu a veľmi často sa potrebujem dostať do rovnováhy a duševnej pohody, ktorá sa mi na pravidelných meditáciách so Stellou veľmi pekne darí. Odchádzam spokojnejší, vo väčšej pohode a potom aj náročné rozhodnutia alebo stres oveľa ľahšie zvládam. Ak dlhšie na meditácie nechodím, cítim, že mi to chýba. Preto som rád, že Stella robí pravidelné aktivity, na ktoré sa môžem pripojiť.

 

Robert Molnár, Bratislava

Wisible s.r.o. - digitálny marketing

Každý vo svojom živote potrebuje pomoc a keď o ňu dokáže požiadať objaví sa učiteľ, ktorý mu odovzdá to, čo práve potrebuje. Som vďačná za veľkú trpezlivosť, ktorú Stella so mnou má na ceste za lepším životom. Po dvoch rokoch, kedy som sa cítila úplne stratená a zranená, objavuje sa vo mne rovnováha, pokoj a prijatie čohokoľvek, čo mi deň prináša. Na vedených terapiach a usilovnou každodennou prácou na sebe som sa naučila mať sa rada, veriť si, zobrať zodpovednosť za svoj život do vlastných rúk a najma nebojácne otvoriť srdce pre druhých ľudí. Moje vzťahy v rodine a s mužmi sa dostávajú do harmónie a je to nádherný pocit si to užívať. Vedenie od Stelly mi dalo to najkrajšie poznanie v živote aké som kedy dostala a ja som vďačná, že som si vybrala práve ju. Odporúčam každému, kto chce byť lepším človekom, aby otvoril svoje srdce a prijal pomoc, ktorú Stella s láskou ponúka.

 

S úctou k Vám všetkým,

Katka.

Zdravím ťa milá Stella,

tak to tí veľmi pekne ďakujem, celý život sa mi obrátil naruby. Po ,,vzťahoch'' dochádza k úľave. Ešte dnes doobeda poriadna zápcha, poobede zas poriadna hnačka, už aj kríže má bolia menej. Počas Veľkej noci som jedol veľmi striedmo a na dobroty som sa len pozeral. Neviem, ako dlho sa mi to bude čistiť, najprv čierna stolica, poriadne pichanie pečene, poriadna zápcha a poriadna hnačka, vnútorná teplota. Začal som sa snažiť od pondelka o pokoru a už od včera a dnes sa mi dejú neuveriteľné veci, ktoré, keby som naplánoval, tak by tak nedopadli, ako keď ich robíš s božstvom. Keď niečo zložité riešim, ani neviem ako rýchlo sa mi to podarí, aké sú to úžasné náhody, čo všetko pre nás činí naše milé božstvo, koľko veľa času tým ušetríš. Ja som z toho unesený. No a tie vzťahy to poriadne potiahli dopredu. Tak ti ma to naštartovalo až až. Mám z toho veľkú radosť. Napríklad: potrebuješ pomôcť a vôbec nikoho nemáš poruke a sám to neurobíš a ani si neporadíš a odrazu nevieš odkiaľ tá pomoc ozaj prišla. To božie vedenie to je veľmi úžasné, super, vďaka. Na niečo si len pomyslím a keď je ten správny čas, nastane okamžitá realizácia. Veď je to úžasné!!!!

 

Takže už niet cesty späť, len ďalej dopredu. Pripadá mi to ani keby som to ja nebol, ale niekto druhý. Ludo

Po terapiách, ktoré som absolvovala so Stellou, sa mi postupne menil život. Vylepšili sa mi vzťahy s rodičmi, súrodencami, kolegami a s celým mojím okolím. Vnímala som pozitívne zmeny vo svojom vnútri a prinieslo mi to viac harmónie, pokoja a kľud v sebe samej. Začala som viac dôverovať svojmu vnútornému vedeniu a uvedomila som si, že čokoľvek sa mi v živote deje, ma svoj zmysel, či už ho vidíme hneď alebo nám súvislosti "docvaknú" s odstupom času. Práca na mne samej, prostredníctvom meditácii a terapií so Stellou, kníh a učení od Avatárov, zo mňa spravili sebavedomejšiu, uvedomelejšiu bytosť, ktorá berie život s nadhľadom. Našla som si novú prácu, stratila som strach z hlbokej vody. Dokonca som sa postavila pred 180 ľudí, predniesla príhovor a cítila som sa pri tom úžasne. Sama na sebe vnímam svoje negatívne vzorce správania tzv. "bloky", ktoré postupne odstraňujem. Dovolím si precíť emócie, ktoré ku mne prichádzajú a naučila som sa byť vďačná za všetko, čo v živote mám.
 

Katka

Terapie mi pomohli vyčistiť zložité rodinné vzťahy a situácie z minulosti. Vďaka Dikše som sa cítila istejšie a sebavedomejšie na záverečných  skúškach, ktoré som nakoniec dala na samé A-čka. Vďaka  terapiám som  pochopila  veľa vecí, ktoré moja duša potrebovala riešiť. Následne na to, sa môj život začal meniť, začala som sa cítiť lepšie, slobodnejšie, radostnejšie, uľavilo sa mi.
 

Ďakujem. Deni

Stelkine terapie mi veľmi pomohli posunúť sa v mojom živote... Zmenila som seba, svoje myslenie, konanie a zrazu sa zmenilo všetko okolo mňa, bez veľkej námahy: v súkromnom živote, v kariére i vo vzťahoch. Ďakujem a vrelo odporúčam každému, kto chce na sebe pracovať.

 

S láskou Marika

Terapiu u Stelky som sa rozhodla absolvovať pre neustále konflikty so synom, ktorý je v pubertálnom veku. Dokázal ma poriadne "vytočiť" a pre naše konflikty som sa často dostávala do zúrivosti, až bezradnosti. Keďže viem, že druhí nám zrkadlia naše vlastné vnútro, bolo mi jasné, že sa jedná o nejakú emočnú záťaž z minulosti, ktorú je potrebné nájsť a vyliečiť. V minulosti som mala s terapiami u Stelky dobré skúsenosti, rozhodla som sa preto riešiť môj problém s jej pomocou. Terapia prebehla vo veľmi príjemnom prostredí, ktoré mi umožnilo dokonalé ponorenie sa do problému. Odhalili sa nevyriešené emócie z ranného detstva, ktoré by mi ani nenapadlo spájať s problémami s mojim synom. Zrazu všetko do seba zapadlo. Vyriešili a zahojili sme rany z detstva, čo mi umožnilo zmeniť pohľad na problém a uzdraviť emócie aj v prítomnosti.

Po dvoch týždňoch môžem povedať, že došlo k náprave, som oveľa vyrovnanejšia, pokojnejšia a na moju vnútornú harmóniu veľmi dobre reaguje aj syn. Nie že by sa zrazu dostal z pubertálnych výkyvov, ale prejavuje mi oveľa viac rešpektu a ja jemu tiež. Hádky prestali a znovu sa vieme spolu smiať ako kedysi. Som Stelke veľmi vďačná a jej prácu odporúčam každému, kto si chce poriešiť svoje problémy na hlbšej úrovni. 

Mirka