Om Chanting

OM CHANTING

OM Chanting je prastará skupinová liečebná technika. Svetu bola prinavrátená Mahavatarom Babajim a Paramahamsom Sri Swamim Vishwanandom, na pomoc pri obnove rovnováhy a jednoty v ľuďoch a vo svete. Po celom svete je viac ako 1200 OM Chantingových skupín, ktoré sa pravidelne stretávajú a volajú tento kozmický zvuk ÓM na podporu Matky Zeme, seba a celej spoločnosti.

Na personálnej úrovni nám OM Chanting pomáha harmonizovať všetky úrovne – fyzickú, mentálnu, emocionálnu a duchovnú. Emócie sa uvoľňujú a rastie vnútorný mier a láska. OM Chanting vedie k radostnejšiemu životu a zlepšuje naše zdravie a schopnosť meditácie.

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/5

Zvuk, podstata OM CHantingu

ÓM je prvotná vibrácia, z ktorej pochádzajú všetky ostatné vibrácie a zvuky a tiež celé stvorenie. Má veľmi silný harmonizujúci, vyrovnávajúci a liečivý potenciál. V OM Chanting technike sa používa špecifický spôsob, ktorý je zosilnený požehnaním Majstrov.

Na OM Chantingu sa stretávajú všetci, ktorí sa chcú venovať liečeniu seba samého, svojich blízkych, ľudstva a Matky Zeme prostredníctvom zvuku ÓM. Liečivá energia sa šíri do okruhu 2 kilometrov a vie byť zdieľaná aj na diaľku v prospech ľudí, miest a životných situácii.

Svet potrebuje ľudí, ktorí sú ochotní prispieť k zmene. Prišiel čas uvedomiť si tento potenciál vo vnútri a šíriť ho celým svetom.

Odporúčaná stránka http://bhaktimarga.sk/. OM Chanting sa používa po celom svete, na všetkých kontinentoch - bez ohľadu na vierovyznanie, kultúrne alebo sociálne pozadie ľudí. Počet kruhov dynamicky rastie. Viac informácii na: www.omchanting.org

Ak hľadáš pokoj, radosť, harmóniu v sebe, prírode, celom svete, si s láskou vítaný v našej skupine. Prines si vodu, teplé ponožky - vyzúvame sa, podsedák na sedenie na koberci. Stoličky sú k dispozícií. Prihlásiť sa môžeš cez Kontakt.